Maxon Forte Ademde Pharma AI

Maxon Forte. Artificial Intelligence tworzy pierwszy spot reklamowy dla Adamed Pharma

Agencja Informacyjna: Adamed Pharma – polska farmaceutyczno-biotechnologiczna, spółka ruszyła z nową kampanią promocyjną dla marki Maxon Forte. Nowa reklama jest połączeniem tradycyjnego scenariusza z nowoczesną technologią. Film prezentuje potencjał AI (skrót od ang. artificial intelligence – sztuczna inteligencja, SI)w tworzeniu złożonych, emocjonujących i estetycznie zaawansowanych ujęć. Strona wizualna została w całości wygenerowanana przy użyciu AI.

Reklama Maxon Forte Adamed Pharma stworzona przez Artificial Intelligence – kadr

Maxon Forte dawka 50 mg syldenafil 

Maxon Forte to tabletki powlekane syldenafil w większej dawce (50 mg). Przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy doświadczają problemów z zaburzeniami wzwodu – nie są w stanie osiągnąć lub utrzymać wystarczającej erekcji do odbycia stosunku płciowego. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet. Ułatwia on uzyskanie i utrzymanie wzwodu, po wcześniejszym pobudzeniu seksualnym, tzw. impotencji.

Syldenafil zawarty w tabletce ułatwia rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu. Dzięki temu krew sprawniej wypełnia ciała jamiste w penisie, co przekłada się na większy i trwalszy wzwód. Syldenafil nie powoduje samoczynnej erekcji, ale wspomaga naturalny proces. Preparat nie jest afrodyzjakiem i nie zwiększa libido. Powinien być stosowany po konsultacji ze specjalistą i określeniu przyczyny problemów z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji.

Kiedy można stosować Maxon Forte

Maxon Forte należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Preparat dostępny jest w aptekach bez recepty

Reklama Maxon Forte Adamed Pharma stworzona przez Artificial Intelligence – kadr

Kiedy niestosować Maxon Forte

Maxon Forte nie powinien być stosowany w przypadku uczulenia na substancję czynną (sildenafil) lub substancje pomocnicze. Przeciwwskazaniem jest również stosowanie leków z grupy azotanów, substancji uwalniających tlenek azotu (w tym tak zwanych poppersów). Prepraraty tego typu w medycynie stosowane są do łagodzenia objawów dławicy piersiowej (bólu w klatce piersiowej). Ich połączenie z sildenafilem może wywołać silny i niebezpieczny spadek ciśnienia tętniczego. W podobną interakcję wchodzi lek riocyguat (stosowany w nadciśnieniu płucnym).

Maxon Forte jest również przeciwwskazany w przypadku ciężkich chorób serca, wątroby, niedawnego przebytego udaru lub zawału serca, występowania niskiego ciśnienia tętniczego krwi, dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki lub jeśli u pacjenta kiedykolwiek wykryto utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Preparat Maxon Forte nie powinien być stosowany przez mężczyzn, u których skuteczna jest niższa dawka syldenafilu (25 mg).

Działania niepożądane Maxon Forte 

Maxon Forte może wywoływać zawroty głowy i zaburzenia widzenia. Przed prowadzeniem samochodu lub obsługą maszyn należy zorientować się jak organizm reaguje na preparat. Jak każdy lek, Maxon Forte może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. 

Reklama Maxon Forte Adamed Pharma stworzona przez Artificial Intelligence – kadr

Nowa kampania reklamowa Maxon Forte 

Spółka Adamed Pharma rozpoczęła nową kampanię reklamową „Max – trener uwodzenia”. To jedna z pierwszych reklam tego typu w Polsce, której każdy element obrazu został wykreowany przez sztuczną inteligencję. Projekt ten burzy wieloletnie status quo produkcji reklamowej, wprowadzając nowe podejście i innowacyjne rozwiązania. Za przygotowaniem spotu reklamowego stoją agencje Love oraz mimo.ooo. Za strategię mediową, planowanie i zakup mediów odpowiada natomiast dom mediowy Zenith.

Maxon Forte flagowy produkt OTC

Maxon Forte to jeden z flagowych produktów OTC (ang. Over-The-Counter – preparaty bez recepty) w katalogu Adamed Pharma, wiodącej spółki farmaceutyczno-biotechnologicznej polskiej branży farmaceutycznej. – „Szukamy nowych rozwiązań, jesteśmy otwarci na przecieranie szklaków i tak właśnie postrzegamy wykorzystanie technologii AI wkampanii promocyjnej dla marki Maxon Forte.” – Wyjaśnia Maciej Derda – Business Unit Director OTX Adamed Pharma

Nowy film reklamowy „Max – trener uwodzenia”

Inicjatywa Zespołu Marketingu OTC Adamed Pharma oraz twórców kampanii „Max – trener uwodzenia” Michała Nowosielskiego (agencja Love) odpowiedzialnego za big ideę (żargonowy termin używany w branży reklamowej, do nazwania głównej koncepcji kampanii reklamowej lub głównego motywu, zamysłu, jaki przyświeca twórcom konkretnej reklamy) i scenariusz, reżysera – Filipa Żołyńskiego oraz Marcina Łukniewicza (agencja mimo.ooo) przekracza dotychczasowe granice produkcji reklamowej oraz rzuca wyzwanie branży marketingowo-reklamowej.

Jest to wyraźny próba sprawdzenia, że przyszłość reklamy może należeć do tych, którzy eksperymentują z potencjałem AI, łącząc kreatywność ludzką z możliwościami technologii. To początek drogi, która może dać asumpt do zmian w podejściu do marketingu, reklamy i komunikacji.

Maciej Derda uważa

„AI coraz szerzej wykorzystywana jest w biznesie.” – Ocenia Maciej Derda – Business Unit Director OTX Adamed Pharma. – „Z punktu widzenia tworzenia reklam daje ogromne możliwości – z jednej strony jest w stanie wyjść poza granice ludzkiej wyobraźni – ale z drugiej strony potrzebuje sterowania przez człowieka.

To właśnie ta symbioza człowieka z technologią zaowocowały kreacją, którą Adamed Pharma rozpoczyna swój eksperyment z AI i odważnie stawia krok w przyszłość.” – Uważa Maciej Derda – Business Unit Director OTX Adamed Pharma..

2 aktualne i zarazem przeciwstawne trendy

Proces produkcyjny i podejście marketingowe wykorzystane do stworzenia nowej kampanii reklamowej „Max – trener uwodzenia”, łączą w sobie 2 aktualne i zarazem przeciwstawne trendy. Z jednej strony jest to coraz bardziej zawansowane i złożone wykorzystanie technologii AI. Zaś z drugiej silny i antagonistyczny trend Made by Humans (po polsku stworzone przez ludzi), który wyraźnie pokazał w czasie procesu produkcji, że wkład czynnika ludzkiego w wykorzystanie AI jest konieczny.

Michał Nowosielski wyznaje

„Ze sporą ostrożnością, choć zarazem ogromną ciekawością, wchodziłem w projekt kampanii reklamowej „Max – trener uwodzenia”.” – Wyznaje Michał Nowosielski – twórca scenariusza filmu. – „Dla kogoś, kto zaczynał swoją przygodę z reklamą we początku lat 90. XX wieku, zmiany sposobu komunikowania się ludzi, które dokonały się w ciągu kilkunastu ostatnich lat, to taka przeprowadzka z Drohiczyna do Szanghaju.” – Ocenia Michał Nowosielski – twórca scenariusza spotu.

Filip Żołyński – reżyser twierdzi

„W przypadku tworzenia treści filmowych na obecnym etapie największą rolę odgrywa świadomość działania dostępnych narzędzi i zbudowanie z nich takiego pipeline’u (przyp. red. pojęcie z angielskiego języka biznesowego oznacza „coś” pomiędzy punktem początkowym – A, oraz punktem końcowym – B), który umożliwi jak najbardziej kontrolowalne efekty.” – Twierdzi Filip Żołyński – reżyser „Max – trener uwodzenia”.

Marcin Łukniewicz zwraca uwagę

Marcin Łukniewicz, producent spotu zwraca zaś uwagę, że „Produkcja filmu reklamowego „Max – trener uwodzenia” dla agencji mimo.ooo nie jest pierwszym krokiem, ale bez wątpienia jest punktem kulminacyjnym długotrwałej pracy nad wykorzystaniem AI w kreacji treści.

Juliusz Bolek sztuczna inteligencja pozoruje odtwarzanie rzeczywistości

„Używanie bezkrytycznie sztucznej inteligencji, która pozoruje odtwarzanie rzeczywistości jest wątpliwe.” – Uważa Juliusz Bolek – Przewodniczący rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

– „Działanie Adamed Pharma mające na celu korzystanie z możliwości imitowania prawdziwych obrazów jako eksperyment jest interesujące. Ciekawe czy klienci ulegną fałszywej kreacji? Może to się wydawać atrakcyjne ze względu na obniżenie kosztów produkcji filmów reklamowych. Nie trzeba kamerzystów, oświetleniowców, modelek, aktorów. Aż dziw, że jeszcze poproszono o pomoc scenarzystę i reżysera. Jednak co podróbka to podróbka. Aby w świadomości konsumentów, oglądających pozorne obrazy, przedstawiające fikcyjnych ludzi nie skłoniło ich to uznania, że reklamowane produkty są podróbkami przeznaczonymi dla wirtualnych postaci. Jedno jest pewne czas pokaże jak się to rozwinie.” – Konkluduje Juliusz Bolek – Przewodniczący rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Adamed Pharma to rodzinne przedsiębiorstwo farmaceutyczno-biotechnologiczne ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego, które powstało na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Spółka została założona w 1986 roku. Pracuje w niej obecnie blisko 2.700 osób. Adamed Pharma posiada 2 zakłady produkcyjne jeden w Polsce i drugi w Socjalistycznej Republice Wietnamu, w której niepodzielne rządy sprawuje Komunistyczna Partia Wietnamu.

Filarami rozwoju Adamed Pharma jest ekspansja zagraniczna, inwestycje w zwiększanie produkcji leków w Polsce oraz w innowacje. Adamed Pharma prowadzi prace nad własnymi lekami innowacyjnymi. Własność intelektualna przedsiębiorstwa jest chroniona ponad 200 patentami w większości państw na świecie, a w swojej ofercie Spółka ma ponad 500 produktów.

Każdego roku Adamed Pharma produkuje ponad 3.000.000.000 tabletek sprzedawanych na ponad 70 rynkach na świecie. Zapewnia bezpieczeństwo lekowe milionom pacjentów w Polsce i wielu innych państwach. Przyczynia się do rozwoju polskiego rynku farmaceutycznego oraz – ze względu na skalę przedsiębiorstwa – całej polskiej gospodarki.

Agencja Informacyjna, Gospodarka, /ART/ 15.01.2024