Agencja Informacyjna zajmuje się przygotowywaniem zleconych materiałów informacyjnych z zakresu szeroko pojętej gospodarki i kultury. Pytania dotyczące oferty prosimy kierować na adres sekretariat(at)agencja-informacyjna.com.

 

Zapraszamy do zapoznania się z częścią przygotowywanych przez nas materiałów informacyjnych udostępnionych w serwisie Agencja-Informacyjna.com.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani bezpłatnym wykorzystaniem naszych materiałów informacyjnych z części ogólnodostępnej we własnych mediach (prasa, portale, blogi, radio, telewizja itd.) prosimy o kontakt z redakcją. 

Na życzenie Klienta Agencja Informacyjna realizuje profesjonalne materiały foto i wideo do internetu

Agencja Informacyjna dysponuje zespołem produkcyjnym, sprzętem i własnym, w pełni wyposażonym (greenbox, whitescreen, blackscreen), studiem TV i foto. 

Dysponuje studiem mobilnym do przeprowadzania relacji z imprez i eventów na 5 kamer z możliwością transmisji live. 

Licencjonowanie treści

Na zasadach licencyjnych dostarczamy teksty, zdjęcia i wideo, oferta skierowana jest do podmiotów zainteresowanych wykorzystaniem pojedynczych materiałów w celu budowy port folio i firm działających w obszarze syndykacji treści.

Budowa own-media

Agencja Informacyjna jest gotowa dostarczyć dla Klienta kontent wraz z medium. 

Zajmuje  się też tworzeniem i budową od podstaw  serwisów internetowych i digital signage, które pozwolą na stałą promocję marki za pośrednictwem angażujących treści. Oddaje w ręce biznesu gotowe produkty mediowe, uczy jak je rozwijać i zapewnia narzędzia dla osiągania celów długookresowych. Jest gotowa zarządzać powierzonymi mediami i kanałami w internecie.

Najważniejszą zaletą Agencji Informacyjnej jest indywidualne traktowanie każdego klienta, tworzenie propozycji i oferty dedykowanej.

Redakcja:

Miłosz Manasterski – Redaktor Naczelny, Jarosław December, Aleksandra GawrońskaAnna Kłys,  Sylwia Kowalska, Małgorzata Nowak, Estera Szymanowska, Bronisław Tumiłowicz,  Ewa Wacławowicz, Tomasz WybranowskiTomasz Zapert

Adres:

Agencja Informacyjna sp. z o.o.

ul. Chmielna 2, lok. 31, 00-020 Warszawa

 sekretariat(at)agencja-informacyjna.com, agencja-informacyjna.com