Zdrowa Marka Roku 2022 wybrana

 

Bezsenność i stres, złe samopoczucie – to cena, którą wiele osób płaci za sukces. Młodzi, świadomie lub nie, są jednak gotowi ponosić tę ofiarę. Skutki tego, wymagają później profesjonalnej pomocy terapeutów i psychologów. Korzystają na tym także producenci suplementów, które mają zapewnić zdrowie i dobre samopoczucie.

Instytut Biznesu przyznał nagrody „Ambasador” i „Certyfikaty Jakości”

Jak odnaleźć się wśród tych usług i produktów? Szukać i pytać, a przede wszystkim korzystać z opinii innych. To właśnie opinie na rynku zdominowanym przez reklamę i marketing wciąż pozostają najwyższą wartością.

Przykładem jest Zdrowa Marka Roku, czyli ogólnopolski projekt, w którym nagradzane, promowane i rekomendowane są najwyższej jakości produkty i usługi stworzone z myślą o zdrowiu i zdrowym stylu życia. Plebiscyt ma na celu wyłonienie najzdrowszych marek produktów spożywczych i suplementów diety na polskim rynku.

W plebiscycie Zdrowa Marka Roku bierze udział kilkadziesiąt marek wyselekcjonowanych przez organizatorów. Każda z nich jest oceniana pod kątem składu, jakości surowców oraz zgodności z opisem. W 2022 roku wśród najlepszych znalazły się m. in. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie, która jest producentem najwyższej jakości produktów nabiałowych; start-up Mięsna Paczka, dostarczająca ekologiczne mięso z hodowli w Polsce, a także Natural Pharmaceuticals, Pogotowie Dietetyczne, Mother’s Protect, Tajm, Tuzdrowie Centrum Wspierania Zdrowia, Torebka smaku catering dietetyczny, Be Diet catering, Primabiotic, Herbalife Nutrition, Maczfit, Greenbox catering dietetyczny, Pyszna Fabryka, Take Away Diet, Spichlerz zdrowia, Herbliz Berlin.

waszaturystyka.pl Ambasadorem Promocji Turystyki

Wśród laureatów jest również także Cannaby Poland, polski e przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją i sprzedażą naturalnych olejków z konopi włóknistych. To produkt, który pozytywnie wpływa na samopoczucie, odczuwanie bólu, jakość snu i wiele innych funkcji. – „Jesteśmy dumni, że produkty Cannaby Poland została wyróżnione przez jury, które wybrało nas jako jedną z najzdrowszych marek produktów spożywczych i suplementów diety dostępnych na polskim rynku. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że wszystko co robimy, robimy z pasją i dbałością o najwyższą jakość.” – Komentuje Michał Zaleśny – prezes zarządu Cannaby Poland. – „Cannaby Poland kładzie nacisk na tworzenie produktów zdrowych i naturalnych, pomagających ludziom w codziennym życiu. Jesteśmy dumni, że możemy stać obok tak znanych osobowości i marek jak: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Sinsay, Oriflame Sweden, czy Clinect które również kładą nacisk na jakość i zdrowy styl życia.” – Wyznaje Michał Zaleśny – prezes zarządu Cannaby Poland.

Przedsiębiorstwo, które posiada polski kapitał, rozwija się dzięki sprzedaży i edukacji swoich klientów. Jej przedstawiciele tłumaczą i dowodzą, że mimo, że CBD (kannabidiol – organiczny związek chemiczny z grupy kannabinoidów, w przeciwieństwie do swojego izomeru, tetrahydrokannabinolu, nie ma działania psychoaktywnego, wpływa jednak na przebieg odurzenia wywołanego działaniem THC) jest pozyskiwane z konopi, to ma niewiele wspólnego ze znaną wszystkim marihuaną. Nie posiada substancji psychoaktywnych, ale za to ma ogromny potencjał leczniczy. Cannaby Poland prowadzi własne badania, certyfikuje też produkt z CBD. Na stronie przedsiębiorstwa znajduje się zakładka „Akademia”, w której eksperci odpowiadają na wszystkie pytania związane z produktami.

Varsovia Dental pierwsza klinika stomatologiczna z Certyfikatem Jakości

Zdobywcy nagrody Zdrowa Marka Roku , plebiscytu za którym stoją nazwiska takich ambasadorów jak Edyta Herbuś, Daria Ładocha czy Paulina Sykut-Jeżyna, to marki godne zaufania, wprowadzające innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu zdrowie i zaufanie konsumentów.

Plebiscyt Zdrowa Marka Roku organizowany jest przez agencję Best Brands Connect – Polski Instytut Rozwoju Marki. Podczas uroczystej gali ogłoszenia laureatów plebiscytu byli obecni m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Maja Ostaszewska, Tomasz Kammel, Dorota Gardias czy Beata Tadla.

Data Point zdobyła prestiżowy Certyfikat Jakości Instytutu Biznesu

Zdrowa Marka Roku to ogólnopolski projekt w którym nagradzane, promowane i rekomendowane są najwyższej jakości produkty i usługi stworzone z myślą o zdrowiu i zdrowym stylu życia. Wyróżnienie jest przyznawane od 2019 roku. Organizatorem jest Best Brands Connect – Polski Instytut Rozwoju Marki. Adresatami Zdrowej Marki Roku są konsumenci na miarę XXI wieku – nowocześni, świadomi, dbający o zdrowie, prowadzący zdrowy styl życia, szukający najlepszych, zdrowych, sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań dla siebie i swoich bliskich.  Inne projekty to „Kobieca Marka Roku. Klasa i styl”, „Męska Marka Roku. Siła Jakości, „Rodzinna Marka Roku. Jakość i zaufania” i „Dziecięca Marka Roku. Jakość i radość”, „Zdrowa Marka Roku . Zaufanie i bezpieczeństwo” i „Kosmetyczna Marka Roku. Jakość i piękno”.

Agencja Informacyjna, gospodarka, /KAM/ 13.02.2023