Varsovia Dental pierwsza klinika stomatologiczna z Certyfikatem Jakości

 

W ramach usług dentystycznych wyróżnia się trzy główne grupy usług: leczenie stomatologiczne zachowawcze, leczenie stomatologiczne protetyczne, leczenie stomatologiczne ortodontyczne. W Polsce większość pacjentów korzysta z prywatnej opieki dentystycznej. Często są oni rozczarowani jakością, nawet tą oferowaną przez sieciowe gabinety stomatologiczne. Przyznany klinice stomatologicznej Varsovia Dental Certyfikat Jakości Instytut Biznesu – to poważna rekomendacja, dla pacjentów, w sprawie wyboru satysfakcjonującej placówki opieki dentystycznej.

Varsovia Dental w Warszawie jest specjalistyczną kliniką stomatologiczną, która powstała z przekształcenia, działającego od 2001 roku w Republice Federalnej Niemczech, gabinetu stomatologicznego dr Urszuli Jarosz. Dzięki synergii trzech filarów: najwyższej klasy specjalistów, nowoczesnej aparaturze diagnostycznej oraz pełnemu zakresowi usług stomatologicznych dla dorosłych i dzieci Varsovia Dental w Warszawie jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej potrzebujących i wymagających pacjentów.

Klinika stomatologiczna Varsovia Dental w Warszawie proponuje swoim pacjentom szeroko rozumiana opiekę dentystyczną obejmującą profilaktykę, leczenie kanałowe, stomatologię zachowawczą, diagnostykę, implanty zębów, licówki porcelanowe, kompozytowe i pełnoceramiczne, protetykę, opiekę na kobietami w ciąży, chirurgię stomatologiczną, ortodoncję, periodontologię, endodoncję, protetykę, implantologię, stomatologię dziecięcą i medycynę estetyczną. Lekarze zajmują się też leczeniem recesji dziąsłowych, odbudową kości wyrostka zębowego i leczeniem paradontozy. Placówka jest  przystosowana do leczenia zębów osób niepełnosprawnych.

„Jak dentysta z wieloletnim doświadczeniem wiem, że do każdego zęba przymocowany jest pacjent. Trosko o niego jest w Varsovia Dentaln wartością nadrzędną.” – Oświadcza dr Urszula Jarosz z klinki stomatologicznej Varsovia Dental w Warszawie. – „W placówce pacjentami i ich zębami opiekuje się grono lekarzy, którzy swoje doświadczenia zdobywali przez wiele lat, w najlepszych klinikach, ośrodkach badawczych oraz na szkoleniach w Republice Federalnej Niemiec, Republice Austrii i Stanach Zjednoczonych Ameryki.” – Wyjaśnia dr Urszula Jarosz z klinki stomatologicznej Varsovia Dental w Warszawie.

Klinika stomatologiczna Varsovia Dental w Warszawie, w swoich gabinetach, stosuje najnowocześniejsze narzędzia i materiały, również innowacyjne. Lekarze stomatolodzy leczą z wykorzystaniem najnowszej wiedzy, doskonałej aparatury diagnostycznej i materiałów dentystycznych. Pozwala to zapewnić precyzyjne opracowanie indywidualnego planu leczenia zębów i komfort pacjentom. W myśl zasady, że różne drogi mogą prowadzić do celu, lekarze biorą pod uwagę wielowariantowe realizacje takiego planu, co sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane problemy pacjentów można rozwiązywać za rozsądną cenę.

Certyfikaty Jakości Instytut Biznesu przyznaje od 2021 roku. Są one wystawiane na podstawie zgłoszeń, badanych przez Komitet Certyfikatów Jakości, powołany przez Instytut Biznesu. Zadaniem organu jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu przyznawania dokumentów. O Certyfikat Jakości Instytutu Biznesu mogą się ubiegać podmioty, które zgłoszą produkty lub usługi o wysokim poziomie jakości, nowoczesne, innowacyjne, spełniające wysokie parametry i w przesłanym wniosku w należyty i wiarygodny sposób to uzasadnią.

Agencja Informacyjna, Gospodarka, /Dec/ 19.10.2022