waszaturystyka.pl Ambasadorem Promocji Turystyki

 

wasza turystyka.pl to portal internetowy, zajmujący się problematyką, związaną z turystyką i jej promocją. Podczas uroczystej Gali, z okazji dziesięciolecia Instytutu Biznesu, redakcja portalu internetowego waszaturystyka.pl została nagrodzona statuetką Ambasador Promocji Turystyki.

 

Instytut Biznesu – 10 lat

 

Instytut Biznesu, od 2017 roku, przyznaje prestiżowe i cenione nagrody Ambasador. W 2022 roku Kapituła Nagrody podjęła decyzje o przyznaniu wyróżnienia Ambasador Promocji Turystyki branżowemu portalowi internetowemu waszaturystyka.pl , liderowi rynku komunikacji w branży Turystycznej, który z powodzeniem działa na rynku medialnym już prawie 10 lat. Jest on organizatorem Forum Promocji Turystycznej, To wyjątkowe takie wydarzenie na polskim rynku. Ponadto portal internetowy waszaturystyka.pl organizuje Galę Wasza Turystyka. Podczas tego wydarzenia wyróżnionych jest 100 najbardziej wpływowych osób w branży turystycznej w Polsce.

 

Nagrodę Ambasador Promocji Turystyki Instytutu Biznesu odebrała Marzena Markowska – zastępcę redaktora naczelnego branżowego portalu internetowego waszaturystyka.pl . Uroczystego wręczenia dokonali Andrzej Sadowski – prezydent Centrum im. Adama Smitha i Juliusz Bolek – Przewodniczący rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

 

„Nagroda Ambasador Promocji Turystyki, przyznany przez Instytutu Biznesu, to chyba najbardziej adekwatne wyróżnienie jaką mógł dostać portal internetowy waszaturystyka.pl . Od ponad dziesięciu lat redakcja stara się opisywać wszystkie ważne wydarzenia, jakie miały miejsce w branży turystycznej.” – Powiedziała Marzena Markowska – zastępcę redaktora naczelnego branżowego portalu internetowego waszaturystyka.pl , podczas uroczystej Gali z okazji dziesięciolecia Instytutu Biznesu.

 

Instytut Biznesu przyznał nagrody „Ambasador” i „Certyfikaty Jakości”

 

Instytut Biznesu to organizacja stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Powstał on w 2011 roku. Instytut Biznesu wspiera biznes w zakresie zwiększania wydajności, efektywności, poszukiwania kapitału, zmian własnościowych oraz co obecnie jest bardzo potrzebne w procesach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Przygotowuje też raporty, analizy i stanowiska, które są potrzebne przy podejmowaniu decyzji gospodarczych. Instytut zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem. Eksperci organizacji przygotowują raporty, analizy i sprawozdania, na zamówione tematy. Instytut Biznesu prezentuje też własne stanowiska, odnoszące się do wybranych zagadnień aktualnego życia gospodarczego.

 

Na czele Instytutu Biznesu stoi Rada Dyrektorów, której pracami kieruje Prezydium. Dodatkowo istnieje Rada Naukowa. Instytut Biznesu posiada swoich przedstawicieli w Irlandii, Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i na Ukrainie. Organizacja skupia menadżerów, ekspertów i doświadczonych specjalistów, którzy potrafią zapewnić wsparcie, z zakresu zarządzania, marketingu, kapitału ludzkiego, zwiększania wydajności i rentowności istniejących przedsięwzięć, prawa

 

Obiektyw Gospodarczy dla Instytutu Biznesu

 

Instytut Biznesu jest niezależny od instytucji politycznych, a poglądy jego uczestników odzwierciedlają ich indywidualne zdanie. Od 2017 roku wręcza prestiżowe i cenione nagrody Ambasadorzy Instytutu Biznesu. W ten sposób organizacja zwraca uwagę na różne aspekty gospodarki i na podmioty, które mają znaczenie dla rozwoju rynku, branż, przedsiębiorstw. Doceniana jest przede wszystkim przedsiębiorczość, kształcenie, innowacje i prace naukowców. Od 2021 roku przyznaje również ważne Certyfikaty Jakości Instytutu Biznesu. Celem jest wyróżnianie produktów i usług, o sprawdzonej, wysokiej jakości, ciekawych rozwiązań, w różnych branżach i dziedzinach gospodarki, a także podkreślenie ich zalet i wyjątkowości. Zapoczątkowała działalność startup’u platforma edukacyjna Akademia Zarządzania i Rozwoju (www.azir.edu.pl). Jest też jednym z założycieli Akademii Nauk.

 

Agencja Informacyjna, gospodarka, /Dec/ 19.10.2022