XIII Forum Promocji Turystycznej

 

Agencja Informacyjna: XIII Forum Promocji Turystycznej odbędzie się w środę 11 października 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Już można się rejestrować na tym wydarzeniu.

WaszaTurystyka.pl analizuje rynek turystyczny

Forum Promocji Turystycznej jest odpowiedzią na potrzebę profesjonalizacji narzędzi promocji w polskiej turystyce, integracji środowiska i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami całego rynku turystycznego. Odbywa się ono cyklicznie od 2016 roku, a dotychczas w dwunastu edycjach wzięło udział blisko 600 ekspertów i specjalistów z zakresu szeroko rozumianej branży turystycznej.

Forum Promocji Turystycznej to bardzo dobra okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania nowych relacji biznesowych i dzielenia się doświadczeniami z ekspertami branży. Organizatorem jest portal turystyczny Wasza Turystyka – najważniejsze medium tematyczne, nagrodzone tytułem Ambasador Promocji Turystyki przez Instytutu Biznesu. XIII Forum Promocji Turystycznej w Katowicach. Współtworzyć to wydarzenie będą Śląska Organizacja Turystyczna i Silesia Convention Bureau, a całość wydarzenia wspiera Województwo Śląskie.

waszaturystyka.pl Ambasadorem Promocji Turystyki

Tematami XIII Forum Promocji Turystycznej będą kluczowe aspekty przyszłości branży turystycznej. Podczas wydarzenia organizatorzy zaplanowali 3 sesje tematyczne poświęcone wpływowi nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań na rozwój turystyki, strategiach związanych z promocją destynacji turystycznych oraz wyzwaniach i możliwościach rozwoju turystyki zorganizowanej.

XIII Forum Promocji Turystycznej w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach to będzie wyjątkowe wydarzenie, w magicznych miejscach.” – Twierdz Adam Wawoczny – prezes zarządu Śląskiej Organizacji Turystycznej. – „Niby oczywiste, ale jakże nieziemskie jest to śląskie. Industrialność i natura, tradycja i nowoczesność, to wszystko czeka na uczestników na XIII Forum Promocji Turystycznej w środę 11 października 2023 r.” – Uważa Adam Wawoczny – prezes zarządu Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Do czwartku 31 sierpnia 2023 r. można kupić bilety na XIII Forum Promocji Turystycznej po najniższej cenie. Po tym terminie cena biletów będzie rosła. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://forumpromocjiturystycznej.pl/kategoria-produktu/forum/

Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) w Katowicach to wyjątkowe miejsce na mapie biznesowych wydarzeń w Polsce. Zostało otwarte w 2015 roku, zachwyca postindustrialną estetyką i funkcjonalnym zaprojektowaniem. Jest to multifunkcyjny obiekt, łączący funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe. Przeznaczony dla 15.000 użytkowników. Międzynarodowe Centrum Kongresowe razem ze słynnym Spodkiem katowickim tworzy jedną z największych aren dla kongresów, wystaw i wydarzeń sportowych w Polsce.

Budynek Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach wygrał plebiscyt Bryła Roku 2015. Obiekt przyciąga swoją oryginalnością i zieloną okolicą prowadzącą do Spodka katowickiego, tworząc wyjątkowy klimat i energię. Wykończenia budynku z szlachetnych materiałów, takich jak drewno, szkło i stal, zapewniają komfortowe otoczenie dla wymagającego biznesowego środowiska.

XII Forum Promocji Turystycznej w kwietniu 2023 r.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach jest największym centrum kongresowe w Polsce. Właścicielem obiektu jest Miasto Katowice. Obiekt został wybudowane w latach 2011–2015 kosztem ponad 378.000.000 zł (w tym z dotacji Unii Europejskiej  w wysokości 182.000.000 zł). Należy do Strefy Kultury, nowej części Katowic, poświęconej kulturze, zlokalizowanej na dawnych terenach przemysłowych. Ma bezpośrednie połączenie ze Spodkiem katowickim. Budynek Międzynarodowego Centrum Kongresowego został zaprojektowany przez utytułowaną pracownię architektoniczną Jems Architekci z Warszawy. Obiekt powstał na terenach poprzemysłowych i w swojej architekturze nawiązuje do tradycji górniczych.

Liczby mówią: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Międzynarodowe Centrum Kongresowe zostało wyróżnione następującymi nagrodami: Grand Prix – zwycięzca Nagrody Architektonicznej Polityki 2015 (Tygodnik Polityka), Top Inwestycje Komunalne 2016 (www.portalsamorzadowy.pl), Nagroda Roku SARP za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w roku 2015 (Stowarzyszenie Architektów Polskich), Bryła Roku 2015 (www.bryla.pl), Najlepszy obiekt kongresowy w Polsce – MP Power Awards – Kongres Venue (Meeting Planner), Grand Prix – Architektura Roku Województwa Śląskiego 2015 (SARP Katowice).

Agencja Informacyjna, gospodarka, /DEC/ 19.08.2023