Teraz Polska po raz 32

 

W 2022 roku odbędzie 32 edycja przyznawania biało-czerwonego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Jest ono przeznaczone dla przedsiębiorstw tworzących polskie produkty i usługi najwyższej jakości. Znak będzie kompasem dla milionów klientów w dokonaniu właściwego wyboru podczas zakupów, bo wyróżnia produkt w sposób wyjątkowo skuteczny.

 

Godło „Teraz Polska” w procentach

 

Pierwsza edycji Konkursu „Teraz Polska”, która odbyła się w 1993 r. Wówczas zgłosiło się ponad 6.000 przedsiębiorstw, reprezentujących wszystkie branże polskiej gospodarki. Wtedy nagrodzono ponad 800 laureatów. Najwięcej nagród zdobyli przedstawiciele sektora budowlanego, spożywczego i chemii przemysłowej.

 

O Godło Promocyjne „Teraz Polska” mogą ubiegać się zarówno małe, lokalnie działające przedsiębiorstwa, jak i największe polskie podmioty. Jest to możliwe albowiem nagroda jest przyznawana za jakość produktu lub usługi, a nie wielkość organizacji. Wśród laureatów można znaleźć podmioty, które kilkakrotnie startowały i wygrywały w Konkursie. Pięciokrotnym laureatem jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole. Inni rekordziści, jak Mokate, Gerlach, Spółdzielnia Lazur czy Prote – Technologie dla Środowiska, zdobyli Godło czterokrotnie, dla czterech różnych produktów. To najlepszy dowód, że znak ten pełni rolę efektywnego narzędzia marketingowego i przynosi laureatom realne korzyści.

 

 

Obecnie klienci mają coraz większe oczekiwania. Konkurs „Teraz Polska” stale odpowiada na ich potrzeby. Obecnie jakość nie jest definiowana już tylko przez wygląd, trwałość i niezawodność produktów. Istotne jest także, w jakich warunkach zostały wyprodukowane, jaki mają wpływ na środowisko, czy spełniają ważne potrzeby społeczne, czy są nowoczesne i użyteczne. I właśnie takie produkty obecnie nagradzane są Godłem „Teraz Polska”, a rzetelność procedur i zasady Konkursu powodują, że jest to znak cieszący się największą rozpoznawalnością i zaufaniem na polskim rynku.

 

 

„Godło „Teraz Polska” jest wyjątkowym narzędziem marketingowym. Należy do najlepiej rozpoznawalnych znaków promocyjnych w Polsce.” – Zwraca uwagę Krzysztof Przybył –Prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska. – „Według badań zrealizowanych w październiku 2021 r. przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ponad 78 proc. respondentów prawidłowo rozpoznaje znak „Teraz Polska”. Ich odpowiedzi potwierdzają wysoką rozpoznawalność Godła i jego skuteczność jako narzędzia promocyjnego wspierającego sprzedaż i markę posługującego się nim przedsiębiorstwa. Aż 87,8 proc. badanych uważa, że Godło „Teraz Polska” jest dobrym sposobem oznaczania polskich produktów i usług wysokiej jakości, zaś 77 proc. zadeklarowało, że ów znak umieszczony na opakowaniu produktu zachęca ich do zakupu.” – Przypomina Krzysztof Przybył – Prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska.

 

Laureaci Godła „Teraz Polska”

 

Zainteresowani już mogą zgłaszać swoje produkty i usługi do udziału 32. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Udział w niej powinien być naturalną konsekwencją dla wszystkich, którzy w prowadzeniu działalności gospodarczej kierują się wartościami i kreatywnością oraz oferują produkty i usługi mogące stać się niezaprzeczalną wizytówką polskiej gospodarki.. Więcej na ten temat pod linkiem www.terazpolskafirma.pl

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka / 04.01.2022