Magic Office: Certyfikat Jakości Instytutu Biznesu

Magic Office pozytywnie zweryfikowany

Agencja Informacyjna: Magic Office jest pierwszym przedsiębiorstwem, zajmującym się sprzątaniem, które zostało wyróżnione Certyfikatem Jakości Instytutu Biznesu. Laureat specjalizuje się w sprzątaniu biur, magazynów, terenów zewnętrznych, pielęgnacją zieleni, praniem wykładzin, mycie okien, czyszczeniem elewacji i ozonowaniem pomieszczeń.

Certyfikat Jakości Instytut Biznesu cenny drogowskaz

Certyfikat Jakości jest przyznawany przez Komitet Certyfikatów Jakości. W kapitule zasiadają osoby wskazane przez Instytut Biznesu i Instytut Jakości. Jakości jest ważną i pożyteczną informacją dla zainteresowanych produktem lub usługą, które mogą się szczycić się tym dokumentem. Konsumenci, w wielu przypadkach, mają ograniczone kompetencje do oceny czy cena produktu lub usługi jest adekwatna do jakości. Ważną wskazówką dla nich w tej sprawie jest informacja o posiadaniu Certyfikatu Jakości Instytutu Biznesu, który jest zewnętrzną, neutralną i obiektywną oceną, wystawianą od 2021 r.

Magic Office – ma skuteczne i elastyczne rozwiązania

Magic Office powstał w 2007 r. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski. Klientami Magic Office są w główne mierze duże korporacje, które oczekują spełnienia odpowiednich wymagań, procedur i standardów. Z usług przedsiębiorstwa korzystają także inne, mniejsze podmioty, które cenią skuteczne i elastyczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb i życzeń. Dzięki współpracy z Magic Office klienci rozwiązują swoje problemy i oszczędzają czas oraz pieniądze.

Magic Office zapewnia: utrzymanie czystości w biurze, mycie okien, pielęgnację kwiatów, sprzątanie toalet, sprzątanie kuchni, sprzątanie magazynów, sprzątanie terenu zewnętrznego, zaopatrzenie w środki czystości i środki higieny typ: ręczniki, papier toaletowy, mydło, odświeżacze powietrza, dozowniki do chemii i papieru, itp. oraz profesjonalny serwis sprzątający świadczony przez dobrze wyszkolony personel

Magic Office – sprawdzony partner przedsiębiorców

Ofertę Magic Office charakteryzuje: elastyczność w zakresie wykonywanych obowiązków i godzin pracy, przygotowywanie dedykowanej ofertę dla każdego klienta, uwzględniającej jego indywidualne potrzeby. Przedsiębiorstwo zapewnia możliwość zamówienia usługi np. prania wykładziny last minute, najlepsze jakościowo środki czystości, przyjazne dla środowiska, Atrakcyjne ceny i duże rabaty. Magic Office dba o szczegóły i detale tak aby każdy pracownik klienta czuł się w pracy maksymalnie komfortowo. Przedsiębiorstwo szybko reaguje na nietypowe sytuacje, dzięki koordynatorom sprawującym dodatkową opiekę nad klientem.

Magic Office zabezpiecza zaplecze

„Wszyscy koncentrują się „front line” zwracając mniejszą uwagę na „back office”. – Zauważa Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. – „Tymczasem sprawne i utrzymane w odpowiednim standardzie zaplecze, determinuje właściwą jakość przedsiębiorstwa, dlatego też należy je w odpowiedni sposób pielęgnować. To jednak nie jest główny cel organizacji, która koncentruje się na realizacji wyznaczonych celów. Z tego powodu w przypadku dbania o czystość, konserwację, warto skorzystać z właściwego outsourcingu. Ważne, aby wybrany do tego celu podmiot spełniał zakładane wymagania i gwarantował jakość. Takiemu wyzwaniu może właśnie podołać Magic Office, który poddał się badaniu Komitetu Certyfikatów Jakości i otrzymał dokument potwierdzający kompetencje przedsiębiorstwa.” – Wyjaśnia Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Jakość i rekomendacje potrzebują Certyfikatu jakości

„Życie pokazuje, że rekomendacje i wysoka jakość usług to nie wszystko.” – Twierdzi Mariusz Ołdakowski – szef Magic Office. – „Wszystkie opinie można oceniać jako subiektywne. Dlatego dobrze, że jest taka instytucja jak Komitet Certyfikatów Jakości, którego eksperci w kompetentny i obiektywny sposób są w stanie zweryfikować usługi przedsiębiorstwa i potwierdzić je wydanym Certyfikatem Jakości Instytutu Biznesu. Jestem dumny, że tego typu weryfikację Magic Office przeszedł pozytywnie.” – Komentuje Mariusz Ołdakowski – szef Magig Office – przedsiębiorstwa wyróżnionego Certyfikatem Jakości Instytutu Biznesu.

Instytut Biznesu ogłosił Ambasadorów Zdrowia

Instytut Biznesu – organizacja stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców

Instytut Biznesu powstał w 2011 roku. Organizacja wspiera biznes w zakresie zwiększania wydajności, efektywności, poszukiwania kapitału, zmian własnościowych oraz co obecnie jest bardzo potrzebne w procesach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Przygotowuje też raporty, analizy i stanowiska, które są potrzebne przy podejmowaniu decyzji gospodarczych.

Instytut Biznesu zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem. Eksperci organizacji przygotowują raporty, analizy i sprawozdania, na zamówione tematy. Instytut Biznesu jest niezależny od instytucji politycznych, a poglądy jego uczestników odzwierciedlają ich indywidualne zdanie. Organizacja wypracowuje i prezentuje też własne stanowiska, odnoszące się do wybranych zagadnień aktualnego życia gospodarczego.

Agencja Informacyjna, Gospodarka, /DEC/ 20.11.2023