Zbliża się Welconomy Forum in Toruń

Już niebawem XXVIII Welconomy Forum in Toruń. Organizatorzy planują wydarzenie w dniach 21 – 22 czerwca 2021 w Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu.

Welconomy Forum in Toruń to kongres społeczno-ekonomiczny. Wydarzenie jest organizowane od 1994 roku, a od 2008 roku w Toruniu. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest dr Jacek Janiszewski, były Minister Rolnictwa rządzie Jerzego Buzka. Welconomy Forum in Toruń jest jedym z najważniejszych wydarzeń społeczno-gospodarczych w Polsce. Organizatorem XXVIII Welconomy Forum in Toruń  jest Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”.

W kongresach Welconomy Forum in Toruń uczestniczy co roku około dwóch tysięcy przedsiębiorców, ekspertów, polityków, naukowców, samorządowców i dziennikarzy. Wydarzenie zwracał uwagę międzynarodowych biznesmenów, ekonomistów i obserwatorów.

W XXVIII Welconomy Forum in Toruń uczestnictwo już zapowiedzieli wybitni goście z kraju i zagranicy.

Tematem przewodnim XXVIII Welconomy Forum in Toruń  w 2021 roku będzie przyszłość gospodarcza Polski i świata w obliczu klęsk żywiołowych oraz Zielony Ład…. to wyzwanie dla Świata, Europy i Polski.

Wydarzenie to cykl debat i paneli. Organizatorzy przygotowują w 2021 roku o 40 tematów. Wśród omawianych spraw znajdą się m.in.  sprawy zagraniczne, budownictwo, samorządność, służba zdrowia, kobiety w polityce, rolnictwo, edukacja, nauka, kultura, polityka, Unia Europejska, no i oczywiście sytuacja wywołana Covid-19.

Tematem przewodnim XXVIII Welconomy Forum in Toruńw 2021 roku będzie przyszłość gospodarcza Polski i świata w obliczu klęsk żywiołowych oraz Zielony Ład…. to wyzwanie dla Świata, Europy i Polski.

Część moderatorów i panelistów, przede wszystkim tych z poza Polski przyjedzie do Torunia lub będą oni uczestniczyć zdalnie. Debaty są rejestrowane i udostępniane za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem slogan „ilość miejsc ograniczona” to będzie prawdą, ze względu na reżim sanitarny.

XXVIII Welconomy Forum in Toruń, ze względu na stan pandemiczny, oraz dobre doświadczenia z organizacji kongresu w 2020 roku będzie realizowany w trybie hybrydowym.

Kongres społeczno-ekonomiczny Welconomy Forum in Toruń ma wielu sprawdzonych przez lata partnerów.

Uczestnikami, ekspertami i panelistami są osoby, z którymi organizatorzy współpracują wielokrotnie. Wśród tych podmiotów jest Instytut Biznesu.

„Welconomy Forum in Toruń to wydarzenie społeczno-gospodarcze, które w pozytywny sposób wyróżnia się na tle innych tego typy przedsięwzięć.” – Uważa Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. – „Uczestniczę w tym Kongresie od lat. Doceniam wysoki poziom merytoryczny, sprawna organizację i co najważniejsze serdeczną atmosferę, które próżno szukać na innych tego typu wydarzeniach. To właśnie ten klimat, w jakim odbywają się dyskusje, daje warunki do twórczego myślenia.” – Wyjaśnia Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Rejestrować można się korzystając z linka: https://welconomy.pl/formularz-rejestracyjny

Agencja Informacyjna

Agencja InformacyjnaGospodarka /DEC/ 14.01.2021, akt. 26.04.2021

Więcej: https://agencja-informacyjna.com/hybrydowe-welconomy-forum-in-torun/