XIII China Homelife – największe targi chińskich producentów w Europie

Agencja Informacyjna: Największe targi chińskich producentów w Europie China Homelife odbędą się wdniach 29 listopada – 1 grudnia 2023 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Swoją ofertę przedstawi ponad 500 wystawców z takich sektorów jak: elektronika użytkowa, tekstylia, wyroby włókiennicze i skórzane, artykuły gospodarstwa domowego, oświetlenie, dom i ogród oraz hobby.

XIII China Homelife będzie realizowane w formie hybrydowej. Na ponad 500 stoiskach zorganizowane zostaną spotkania online z przedstawicielami chińskich przedsiebiorstw. Równolegle odbędą się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy tego sektora zaprezentują produkty z takich branż jak: elektryczność i nowa energia, maszyny, narzędzia, tekstylia i odzież robocza i ochronna. Podczas XIII China Homelife będą miały miejsce także ciekawe wydarzenia kulturalne.

Uczestnicy XIII China Homelife będą mieli do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi wystawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaplanować już przed wydarzeniem. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści.

Organizatorem XIII China Homelife jest Meorient Foreign Trade która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem i promocją chińskiego biznesu na całym świecie. Patronat Honorowy objęły: Polskie Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych, Warszawska Izba Gospodarcza, Forum Izb Gospodarczych Województw mazowieckiego, partnerami strategicznymi są: TTG wiadomości gospodarcze, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Vojo, Kamako Group.

XIII China Homelife odbędą się Centrum targowo-wystawienniczym Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62, w Nadarzynie pod Warszawą. Na wydarzenie można zapisać się korzystając ze strony internetowej: https://chinahomelife.szef.co/formularze/chl2023

Ptak Warsaw Expo położony jest przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg ekspresowych w Polsce S7 i S8 z autostradą A2. Można tam dojechać w ciągu 10 minut samochodem do międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina, a z centrum Warszawy 15 minut.

Ptak Warsaw Expo jest najszybciej rozwijający się organizator targów w Europie. Jest to bardzo dobre miejsce do działań biznesowych, poznawania nowych trendów i innowacji oraz zacieśniania relacji. Ptak Warsaw Expo to największe centrum wystawienniczo-targowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Odbywają się tam największe i najważniejsze wydarzenia w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Obiekt posiada 143.000 m² powierzchni wystawienniczej w 6 nowoczesnych halach oraz 500.000 m² powierzchni zewnętrznej. To miejsce stworzone do organizacji targów branżowych, kongresów i konferencji, eventów promocyjnych i sportowych, koncertów oraz produkcji filmowej. Obiekt posiada 15.000 miejsc parkingowych, z bezpośrednim dostępem do hal. W Ptak Warsaw Expo rocznie gości ponad 1.500.000 odwiedzających z 70 państw oraz prawie 20.000 wystawców.

Agencja Informacyjna, Gospodarka /Dec/ 26.10.2023