Tomasz Parol: sytuacja jest inna niż wygląda

Należy pochwalić ostatnie Polsko-Ukraińskie Memorandum Kolejowe czyli praktyczną realizację planu budowania sfederowanego 90.000.000 bratniego narodu co będzie gwoździem do trumny dla Niemców i ich sojuszników strategicznych oraz przepracowaniem faktu, że – jak się okazało – Stany Zjednoczone Ameryki nie mogą zostawić Rzeczpospolitej Polskiej w starciu z Federacją Rosyjską, bo inaczej utraciłyby Europę, NATO (wojsko-polityczny Pakt Północnoatlantycki), NAFTA (Północnoamerykański Układ Wolnego Handlu), „Bliski Wschód”, walutę i wylądowałoby z pozycją Kanady, no maksymalnie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.

Tak wiem, to globaliści, ale ze słabymi rodakami Klausa Schwaba nie będą może tacy groźni i zdecydowanie nie gwałcą naszych kobiet oraz nie wiozą za sobą krematoriów do tuszowania eksterminacji. Mateusz Morawiecki – prezes Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej i Andrzej Duda – Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej grają teraz doskonale. Brakuje tylko wyłapania powszechnie znanych szpiegów. To wojna, wiec powód zaraz sie pojawi (dowody są), a gdy kilku strąconych z nietykalności pójdzie siedzieć to reszta sam przyjdzie w ochronę opowiedzieć resztę.

Zapamiętajcie sobie: w planie Dugina-Putina z Olafem Scholzem Polski i Polaków nie ma, bez względu na to jak będziemy mili czy niemili.

Jedyne co nam pozostaje to te plany zniweczyć, a żołdactwo kacapskie rozumie tylko język siły i brak kasy. Czas więc sprzedać kopa w podbrzusze „Szwabom”. Słabi, schowani za biurkami, niegotowi, jedyni realni i oddani od 20 lat inwestorzy wojenni Władimira Putina – Prezydenta Federacji Rosyjskiej będą brnąć w temat, bo sa zakładnikami Rosji i wciąż wierzą w jej wygraną oraz projekt wspólnej Eurazji (a poza tym wycofanie się teraz to napompowanie Rzeczpospolitej Polskiej sfederowanej do poziomu lidera Europy), dlatego Ukrainie nie dają broni i nam „muszą” blokować wszelkie wypłaty.

Za wszelką cenę, gdy czas się kończy, Władimir Putin – Prezydenta Federacji Rosyjskiej się spóźnia, a norweska rura do przesyłu gazu do Polski zaraz ruszy i ruszy zaraz także port w Elblągu i TNT w Polsce. Gdy Niemcy pikują muszą dusić Polskę, opóźnić swój upadek i rozpad imperialnej Rosji.

Taki nowy pomysł: A co się stanie gdy murarzy zaprosimy z Republiki Białorusi i damy im dobrze zarobić (oczywiście po kontrwywiadowczej „trzepance”)? Potrzebujemy 100.000 mężczyzn na budowy. Będą woleli u nas pracować czy czekać na mobilizację w interesie Władimira Putina – Prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Nie możemy patrzeć też na głupków nie wiedzących co ważne, marudzących na Ukraińców, że tyle dostają. Dać więcej i wydusić na to kasę skąd się da (najmniej z Unii Europejskiej, bo od Wspólnoty powinniśmy się uniezależnić jak od Federacji Rosyjskiej) i związać z nami dobrocią, szansą, interesem sąsiadów będących w potrzebie. I dać im miejsce do odbudowy przemysłu, usług, kultury. Niech się bogacą u nas i pomagają swoim u nich lać ruską swołocz.

Olać też medialnych idiotów wierzących Władimirowi Putinowi – Prezydentowi Federacji Rosyjskiej, sprawdzić tylko czy nie „szpon” zbyt wpływowy i dać wydziwiać pod nosem. Niech capią dla kontrastu jak Olaf Scholz – Kanclerz Republiki Federalnej Niemiec, Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron – Prezydent Republiki Francuskiej i, Viktor Mihály Orbán – premier rządu Węgier. Polacy się otrzaskają, odzyskają zaradność, kreatywność, odbudują inicjatywę gospodarczą, zobaczą co ważne, co ich łączy, przeproszą się z bronią i samoobroną. Zakopiemy trudne chwile.

Może Ukraińcy nie tylko podziękują za to co teraz, odwdzięczą się i wypracują swoje ale i przeproszą za przeszłość, gdy już wspólnie wygramy przyszłość. Może inni nasi bracia w trosce na północy wezmą przykład?

Tomasz Parol

Tomasz Parol – prawnik, przedsiębiorca i społecznik. Absolwent Wydziału Prawa i Administracjina Uniwersytecie Łódzkim.

Ukończył także Master’s Certificate In Project Management, Managing ProjectsMaster’s Certificate In Project Management na The George Washington University School of Business. Jest członkiem MENSA POLSKA od 1991 r.Posiada IQ 160.

Tomasz Parol jest specjalistą w zakresie prawa gospodarczego, transportowego, administracyjnego i wykroczeń, jeden z założycieli Polskiej Izby Cła, Logistyki i Spedycji. Pracował jako prawnik i szef działów prawnych w polskich przedsiębiorstwach i międzynarodowych korporacjach: News Corp., Deloitte, PwC, DB Schenker, Grupie Orange, Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego. Przez wiele lat współpracownik polskich kancelarii prawnych w sprawach dotyczących branży TSL, prawa drogowego oraz budowlanego. Jest twórcą i Prezes Zarządu Fundacji Fundacja Angeli Iustitia Anioły Sprawiedliwości.

Tomasz Parol to także dziennikarz oraz kreatywny twórca nowoczesnych projektów medialnych (NowyEkran.pl, 3obieg.pl) i Kancelarii Direct Anuluj-Mandat.pl, Anuluj-Dlug.pl, Anuluj-Natreta.pl. Pisał dla Pulsu Biznesu w dodatku TSL, publikował porady na tematy prawne i wehikułów finansowych w miesięczniku „UE Fundusze Strukturalne”, oraz artykuły historyczne i popularnonaukowe w „Uważam Rze”. Zawodowy negocjator oraz komentator polityczny i demaskator manipulacji medialnych.

Tomasz Parol jest  założycielem systemu do skutecznej walki z nadużyciami względem kierowców i użytkowników pojazdów Anuluj-Mandat.pl, firmy Anuluj-Dlug.pl walczacej masowo z bezprawną windykacją i egzekucją oraz twórca aplikacji telefonicznej Anuluj-Natreta.pl chroniącej przed nękaniami ze strony firm windykacyjnych i telemarketingowych pod nadzorem adwokatów, z możliwością uzyskania odszkodowania.

Tomasz Parol jest wysokiej klasy ekspertem w tropieniu i niszczeniu oszustów z funduszy sekurytyzacyjnych, parabanków, lichwiarskich chwilówek i tzw. windykacji terenowej. Współpracuje z większością mecenasów w Polsce wyspecjalizowanych w tych sprawach i działających po stronie krzywdzonego obywatela., pasjonatem Kart Polskich i Szachów dla Trzech. Propaguje też hipotezę starożytnej Polski lechickiej.

Agencja Informacyjna, Opinie, źródło: facebook 27.04.2022