Piotr Konopka Antydepresyjny Telefon Zaufania 31 maratonów

Piotr Konopka słynie z rzeczy niemożliwych – 31 maratonów w 31 dni

Piotr Konopka słynie z dokonywania rzeczy niemożliwych. Jest pomysłodawcą i twórcą projektu 31 maratonów w 31 dni. Teraz Piotr Konopka postanowił przejść 50.000 kroków dziennie czyli około 42 kilometrów, codziennie przez 31 dni!


Piotr Konopka chce przejść 31 maratonów, w 31 dni pod rząd

Piotr Konopka chce przejść 31 maratonów, w 31 dni pod rząd! I to takich prawdziwych maratonów, bo w Grecji, gdzie narodziła się ta dyscyplina. Piotr Konopka w swoją wędrówkę wyruszył 1 maja 2024 roku i planuje ją kontynuować do 31 maja 2024 r. 

W przypadku Piotra Konopki nie chodzi tylko wyczyn 31 maratonów, w 31 dni, które zapewne zostaną wpisane do księgi rekordów Guinessa. Zależy mu, przede wszystkim na tym, aby w ten sposób wesprzeć Antydepresyjny Telefon Zaufania (+48 22 484 88 01), prowadzony przez Fundację Itaka – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych(https://stopdepresji.pl). Każdy krok Piotra Konopki to symboliczna złotówka. Prosty rachunek podpowiada, że w ten sposób chciałby zebrać w miesiąc ponad 1.500.000 złotych. 

31 maratonów Piotra Konopki wspiera Antydepresyjny Telefon Zaufania

„Cel który postawił sobie Piotr Kopka w projekcie jest szczytny „31 maratonów w 31 dni”. Podziwiam jego konsekwencję i determinację.” – Komentuje Sławomir Skowinski – szef Centrum Informacji. – „Do tego zadania Pan Piotr Konopka przygotowywał się od dwóch lat. Opracował własną metodę chudnięcia przez codzienne chodzenie. Pokłosiem tego postępowania była jego książka „Jak schudłem 50,5 kg w 5 miesięcy i 5 dni. Historia 1061 dni porażek i drogi do sukcesu”. – Wyjaśnia Sławomir Skowinski – szef Centrum Informacji.

Dołącz do zbiórki! Każdy może pomóc, nawet drobną kwotą

Każdy kto chce Piotrowi Konopce pomóc, w zbiórce pieniędzy, dla osób w kryzysie samobójczym może się dołącz do zrzutki pod adresem https://zrzutka.pl/3131 wystarczy kliknąć i wpłacić. Osoby, które chcą wesprzeć projekt środkami organizacji lub przedsiębiorstwa, powinny skontaktować się z Piotrem Konopką bezpośrednio, chociażby przez portal społecznościowy linkedin: https://www.linkedin.com/in/konopka/

Kto wspiera projekt Piotra Konopki „31 maratonów w 31 dni”?

Projekt „31 maratonów w 31 dni” Piotra Kopki już wspierają: Agencja Informacyjna, Instytut Biznesu, Rafał Ferber, Agnieszka Rutkowska, Patryk Bryliński, Runaways – zero bullshit agency, SW Research Agencja Badań Rynku i Opinii, Przemysław Wesołowski, WebWave, Maciej Czajkowski, Worksmile, Tomasz Chacinski, Sotrender, Jan Zajac, Mordor na Domaniewskiej, Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych i zrzutka.pl.

Piotr Konopka – szef InnoThink

Piotr Konopka od 2017 roku prowadzi InnoThink – firmę pomagającą korporacjom zatrudniać osoby z niepełnosprawnościami. Aktywnie działa w organizacjach pozarządowych. Od 2007 roku pracuje w modelu zdalnym i w takim też zatrudniam pracowników.

Piotr Konopka jest absolwentem Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach (BA, BF&A ) i Uniwersytetu Warszawskiego (MBA). Piotr Konopka działa z zaangażowanymi i energetycznymi ludźmi nastawionymi na realizację innowacyjnych pomysłów i porządnych biznesów. Często z zaangażowaniem osób z niepełnosprawnościami. Wspiera w tworzeniu biznesu ludzi z pomysłem, który jest innowacyjny technologicznie, społecznie lub organizacyjnie. Pomysł powinien być „synergyable”.

4 wartości

III Kongres ESG: dostrzeżmy osoby z niepełnosprawnością intelektualną

Biznesy, które wspiera Piotr Konopka , akceptują 4 wartości: współpraca, nastawienie na rozwój (własny oraz organizacji), samoświadomość (wiem, co robię i co robi moja organizacja) oraz porządność (uczciwość). Działa w oparciu o Mit Przedsiębiorczości, Membership Economy, metodologię BNI Givers Gain (R).

Piotr Konopka jest autorem książki „Jak schudłem 50,5 kg w 5 miesięcy i 5 dni. Historia 1061 dni porażek i drogi do sukcesu”, która ukazała się w 2023 r.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Zapraszamy do lektury innych publikacji, które znajdziesz tutaj. Agencja Informacyjna.

AI Life, Zdrowie /DEC/ 28.04.2024