Piotr Dubno: Motivizer jest intuicyjny i prosty

 

Motivizer to najnowocześniejsza technologia dostępna na rynku i gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Z tego rozwiązania korzystają już m. in.: Grupa PZU, T-Mobile, Nationale Nederlanden, Carlsberg, KimberlyClark, Japan Tobacco International, KGHM czy Toyota. Wszystkie dane, które nasi klienci umieszczają w systemie, nie opuszczają Unii Europejskiej. Możemy cyfrowo odwzorować ścieżkę obiegu dokumentów, akceptacji i raportowania, bez konieczności dostosowywania procesów klienta do ograniczeń systemu, co ma miejsce w konkurencyjnych rozwiązaniach „pudełkowych”. Nie wiążą nas przy tym żadne ograniczenia w integracji z innymi, istniejącymi już u klientów systemami, w tym przede wszystkim systemami klasy ERP, czy prostszymi finansowo–księgowymi.

 

Motivizer w Emitel

 

Mitivizer wyróżnia też bardzo krótki czas wdrożenia przy bliskim zeru zaangażowaniu działu IT klienta. Wszystkie funkcjonalności, moduły i sposób ich działania jest indywidualnie dostosowywany nie tylko do dzisiejszych potrzeb pracodawców, ale także do przyszłych, nieznanych dziś jeszcze wyzwań (jak okres pandemii), przez możliwość modyfikacji ścieżek decyzyjnych i rozwoju o kolejne moduły. Motivizer pozwala na wygodną obsługę świadczeń pozapłacowych, czyli pakietów sportowych i medycznych, ubezpieczeń grupowych, a także na obsługę Pracowniczych Programów Emerytalnych. Użytkownicy naszego systemu mogą korzystać też z oferty ponad 150 dostawców różnego rodzaju benefitów.

 

System Motivizer jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Z punktu widzenia pracowników (użytkowników systemu) wymaga jedynie prostej prezentacji jego możliwości. Szkolenia dotyczą bardziej administratorów, w przypadku kiedy chcą sami, bez wsparcia naszego zespołu, zarządzać systemem. W żadnym razie nie są to jednak skomplikowane procesy, a w razie potrzeby do dyspozycji jest chat i infolinia działająca 365 dni przez 7 dni w tygodniu. System jest nie tylko dopasowany do potrzeb klientów, zintegrowany z ich firmowymi systemami, zarówno kadrowymi, jak i finansowymi. Także wygląd systemu, układ ikon i kolorystyka dostosowane są do indywidualnych wymagań – każdy aspekt jest zgodny z brandbookiem klienta. Stosujemy tzw. integrację SSO (Single Sign On), dzięki któremu użytkownik ma jeden login i hasło, które pozwalają na dostęp do różnych narzędzi, które udostępnia mu pracodawca. Każdy pracownik ma dostęp do naszego systemu w pracy i poza nią 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. Użytkowanie systemu jest proste i intuicyjne, zarówno przy wykorzystaniu tzw. infokiosków pracowniczych, pełnowymiarowego desktopa czy laptopa, jak i poprzez urządzenia mobilne typu tablet i smartfon.

 

Piotr Dubno – dyrektor finansowy spółki Motivizer

 

Instytut Biznesu przyznał nagrody „Ambasador” i „Certyfikaty Jakości”

 

Piotr Dubno z Motivizerem jest związany od stycznia 2020 r. Ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (1992-1996). Posiada certyfikat CFA (Charter, Financial Analyst), tytuł Master of Business Administration University of Minnesota – Carlson School of Management (1996-19970 i licencję maklera papierów wartościowych. Ponad to ukończył szereg szkoleń i kursów z zakresu finansów (min. podyplomowy program „Investment Decisions and Behavioral Finance) na Uniwersytecie Harvarda.

 

Piotr Dubno zasiadał w zarządach wielu spółek m. in. Niezależnego Operatora Międzystrefowego, Polskich Linii Lotniczych LOT, Polskiej Kasy Oszczędności Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, odpowiadając za obszary finansów, sprzedaży, marketingu i informatyki. Jest Prezesem Zarządu Excelsior Capital, spółce specjalizującej się w modelowaniu finansowym i scenariuszowej analizie ryzyka inwestycyjnego.

 

Piotr Dubno był w radach nadzorczych zarówno spółek prawa handlowego publicznych, notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (m. in. Polskiej Grupie Farmaceutycznej (Pelion), Bakalland), jak i podmiotów prywatnych. Jest członkiem kapituły konkursu Best Anual Report oceniającego coroczne sprawozdania finansowe czołowych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zasiada w radach nadzorczych spółek prawa handlowego.

 

Agencja Informacyjna

 

 

Agencja InformacyjnaOpinie 

źródło: Instytut Staszica/Radosław Konieczny, 21.02.2022