Osobowości i sukcesy roku 2023

 

Uroczystość „Osobowości i sukcesy” jest jednym z najbardziej prestiżowych i ciekawych wydarzeń towarzysko-biznesowych w Polsce. Podczas Gali ogłaszane są najbardziej ciekawe Osobowości oraz Sukcesy przedsiębiorstw i instytucji. Gala Osobowości i sukcesyodbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia 2023 r.

Luksusowa Marka Roku po raz trzynasty

Pomysłodawcą wydarzenia Osobowości i sukcesyi organizatorem, od wielu lat, jest Mariusz Pujszoaktor, scenarzysta, reżyser oraz wydawca magazynu „Osobowości i sukcesy”. „Uroczystość budzi ogromne zainteresowanie.” – Przyznaje Mariusz Pujszo. „W uroczystej gali „Osobowości i sukcesy” uczestniczą wybitne osobowości, z różnych dziedzin życia społecznego: naukowcy, sportowcy, dziennikarze oraz ludzi ze świata show-biznesu i przedsiębiorcy, którzy, prawdopodobnie nie mieli by szansy w innej sytuacji spotkać się ze sobą i choć tak są to różni ludzie, to każdy z nich jest wyjątkową i ciekawą osobowością. Ta różnorodność tworzy jedność i niepowtarzalność tej imprezy.” – Uważa Mariusz Pujszo.

Wśród dotychczasowych laureatów nagrody Osobowości i sukcesyznaleźli się m.in.: prof. Henryk Skarżyński, prof. Michał Kleiber, prof. Mirosław Ząbek, Jolanta Kwaśniewska, Iga Świątek, Andrzej Kraśnicki, Ewa Minge, Andrzej Grabowski, Julia Wieniawa, Alicja Węgorzewska, Beata Drzazga, Dawid Kwiatkowski, Beata Kozidrak, Cezary Pazura, Ewa Błaszczyk, Piotr Fronczewski, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Katarzyna Grochola, Krzysztof Ibisz, Zenon Martyniuk, Dorota Rabczewska – Doda, Maciej Zień, Martyna Wojciechowska, Iwona Pavlović, Tomasz Ossoliński, Piotr Gąsowski, Katarzyna Bonda.

Optymiści łącznie się!

Podczas uroczystej galiOsobowości i sukcesyprzyznawane są nagrody: „Sukces Roku”, „Osobowość Roku” (dla wybitnych osób świata biznesu, sportu, nauki, kultury i mediów), „Międzynarodowy Sukces Roku 2023”, „Sukces Roku 2023”, „Osobowość Roku 2023”, „Wizjoner Roku 2023” oraz po raz pierwszy „Biznesowa Osobowość Roku 2023” oraz „Europejska Osobowość Roku 2023”. Decyzję o wyborze laureatów podejmuje Kapituła, w której znajdują się wybitne Osobowości nagrodzone w poprzednich latach oraz przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i sukcesy”. Kandydatury można zgłaszać elektronicznie korzystając z linku: https://osobowosciisukcesy.pl/zglos-do-nagrody/

W uroczystej gali „Osobowości i sukcesy” uczestniczą wyjątkowi ludzi z różnych środowisk. Jest to wyjątkowy wieczór i niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich i biznesowych. Laureaci oraz partnerzy wydarzenia będą mogli zaprezentować swoje przedsiębiorstwo, usługi i produkty. Ponadto będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia.

Gala „Osobowości i sukcesy” to także uczta dla podniebienia, ponieważ podczas uroczystości serwowane jest wykwintne menu i wyszukane alkohole. W kuluarach prowadzone są intensywne rozmowy biznesowe. Wyjątkowa  atmosfera uroczystości oraz zagwarantowane atrakcje wywołują spontaniczne reakcje zgromadzonych gości, dzięki czemu gala pozostawia wspaniałe wrażenia. Jednym z partnerów medialnych wydarzenia „Osobowości i sukcesy” jest Agencja Informacyjna.

Agencja Informacyjna, gospodarka, /DEC/ 27.02.2023