Luksusowa Marka Roku po raz trzynasty

 

Luksusowa Marka Roku to nagroda przyznawana od 2010 roku. Jest to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom za ich produktu lub usługi. Celem jest promocja marek klasy premium.

 

Luksus można smakować i delektować się nim. Generalnie powinien sprawiać przyjemność. Tego uczucia można doznawać dzięki przedsiębiorstwom, które dokładają szczególnej staranności w trosce o najwyższą satysfakcję klientów.

 

 

„Tytuł Luksusowej Marki Roku otrzymują przedsiębiorstwa, produkty i usługi, które od lat osiągają najwyższą jakość i tym samym ustanawiają standardy jakości w Polsce i na świecie niezależnie od rynku i branży, w której działają.” – Wyjaśnia Mariusz Pujszo, Prezes Zarządu spółki Luksusowa Marka Roku, która jest organizatorem projektu. – „Od ponad 10 lat Gala jest ważnym wydarzeniem biznesowym. Towarzyszą jej liczne atrakcje np. sympozja, występy teatralne, koncerty, showroomy czy degustacje. Bardzo się cieszę, że udało mi się stworzyć wydarzenie, które jest wyjątkową okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i nawiązywania nowych relacji biznesowych.”– Przypomina Mariusz Pujszo – Prezes Zarządu spółki Luksusowa Marka Roku.

XIII Edycja Luksusowej Marki Roku 2022 odbędzie się w poniedziałek 21 listopada w, oczywiście, luksusowym hotelu Renaissance, w Warszawie. Tego dnia już od samego rana zaplanowano Targi Luksusu. Oficjalne otwarcie wydarzenia nastąpi o godz. 12.00.

 

Targi Luksusu to jedyne takie wydarzenie w Polsce poświęcone segmentowi premium rynku handlowo-usługowego. To wspaniała okazja do promocji przedsiębiorstw i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i przyciągnięcie potencjalnych klientów. Partnerzy, Laureaci oraz goście Luksusowej Marki Roku będą prezentować podczas Targów Luksusu swoje marki, usługi i produkty na specjalnych stoiskach. W wydarzeniu uczestniczą przedstawiciele wiodących luksusowych marek w Polsce oraz z zagranicy. Podczas imprezy odbywają się także liczne prelekcje poświęcone perspektywom segmentu premium i jego potencjalnych ścieżkach rozwoju.

Instytut Biznesu przyznał nagrody „Ambasador” i „Certyfikaty Jakości”

 

Wieczorem, w poniedziałek, 21 listopada 2022 r. odbędzie się uroczysta Gala. Wówczas zostaną ogłoszone wyniki, jakie marki i przedsiębiorstwa zdobyły największe uznanie wyjątkowo wymagających klientów i zostały wyróżnione nagrodą Luksusowa Marka Roku. W poprzednich konkursach wyróżniono m.in. Dr Irena Eris, Volvo, Braun, Hilton Hotels & Resorts, Ewa Minge, Ferrari, Samsung czy Oshee.

 

Podczas Gali przyznawane zostaną także nagrody specjalne takie jak: Super Luksusowa Marka Roku (prestiżowe wyróżnienie dla wyjątkowych marek), Najwyższa Jakość Roku (jej otrzymanie potwierdza rzetelność i jakość usług/produktów, przyznawana jest markom najwyżej ocenianym przez konsumentów), Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych Roku (to nagroda specjalna wręczana osobowościom kreującym luksus i piękno na rodzimym rynku), Innowacje Roku (wyróżnienie dla marek, które zaprezentowały wybitną innowacyjność swojego przedsiębiorstwa i wyznaczyły nowe trendy w swojej branży) i Wizjoner Roku (statuetka dla twórców śmiałych planów i idei)

 

Gala Luksusowa Marka Roku ma charakter towarzysko-rozrywkowy. Uczestnicy wydarzenia spotykają się w przyjaznej i spontanicznej atmosferze, sprzyjającej nawiązywaniu bliższych relacji i wspólnej zabawie. Wieczór ten uświetniają występy artystyczne – do tej pory na Galach występowali m.in. znani piosenkarze, zespoły muzyczne i iluzjoniści.

 

Akademia Zarządzania i Rozwoju

 

Zwieńczeniem Gali Luksusowa Marka Roku będzie uroczyste wręczenie statuetek. Są one prestiżowymi nagrodami, wyróżniającymi prężnie działające polskie przedsiębiorstwa oraz zagraniczne marki, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju segmentu premium lub odniosły spektakularny sukces w danym roku. Nagrody wręcza Mariusz Pujszo – znany reżyser, aktor, scenarzysta i producent filmowy, prezes zarządu spółki Luksusowa Marka Roku.

 

Na Gali Luksusowa Marka Roku i poprzedzających ją Targach Luksusu gromadzą się najważniejsi przedstawiciele segmentu premium, jest to wyjątkowa okazja do nawiązania wartościowych kontaktów i promowania swojej działalności biznesowej. Dzięki wsparciu znanych i cenionych marek można znacznie łatwiej zaistnieć na rynku oraz dotrzeć do szerszego grona odbiorców i zaprezentować mu swój potencjał innowacyjny. Sprzyja temu także obecność licznych mediów oraz znanych osobowości ze świata show-biznesu. Relacje z Gali Luksusowa Marka Roku w poprzednim roku przygotowały: telewizje (TVN, Canal+, TVP Polonia, Fashion TV, Super Stacja, TV Biznses, TV4), radia (Radio Kolor, Polsat Cafe), czasopisma („Super Express”, „Businessman”, „Manager”, „Business&Beauty”, „Osobowości i sukcesy”) oraz portale internetowe (Wirtualna Polska, Interia, Onet, Kalejdoskop, Luxusportal, Fashion&Style, Plejada, Kozaczek, Plotek, Vipenews, Fakt). W 2022 roku wydarzenie zostało objęte patronem medialnym przez Agencję Informacyjną.

 

Dzięki własnemu stoisku Partnerzy i Laureaci mogą skutecznie promować swoją działalność, a nawet prowadzić sprzedaż bezpośrednią. Stoiska te są czynne przez cały czas trwania wydarzenia, a materiały promocyjne wystawców trafiają do toreb przyznawanych każdemu uczestnikowi.

 

W związku z tym, że Luksusowa Marka Roku działa od ponad dekady (edycja 2022 będzie już 13 odsłoną Gali), z przyznawanymi przezeń nagrodami wiąże się duży prestiż – ich otrzymanie motywuje do dalszego rozwoju oraz daje wyraźny sygnał potencjalnym klientom marki. Wielu dotychczasowych Laureatów przyznaje, że podanie informacji o otrzymaniu nagrody Luksusowa Marka Roku wyraźnie wpłynęło na wzrost sprzedaży.

 

Więcej informacji na temat wydarzeń Luksusowa Marka Roku i Targi Luksusu, potencjalnych korzyści oraz możliwości zostania Partnerem uroczystości można znaleźć na na stronie: www.luksusowamarkaroku.pl

 

Agencja Informacyjna, gospodarka /DEC/ 12.09.2022