Akademia Zarządzania i Rozwoju

 

 

Akademia Zarządzania i Rozwoju to platforma edukacyjna pomagająca młodym ludziom w wyborze kariery zawodowej oraz dostarczająca praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania.

Akademia Zarządzania i Rozwoju to innowacyjnej narzędzie wspierające procesy dydaktyczne w dobie koronawirusa COVID-19, który przeniósł znaczącą część pozyskiwania wiedzy do Internetu. Osobą kierującą AZiR jest Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. Partnerem strategicznym Akademii Zarządzania i Rozwoju jest Żabka Polska.

Na platformie AZiR pod adresem www.azir.edu.pl znajdują się materiały filmowe, w których znani przedsiębiorcy i osoby, które odniosły sukces zawodowy ujawniają, w jaki sposób tego dokonali. kariery oraz najlepszego sposobu w jaki móc zrealizować swoje aspiracje zawodowe.

Innowacyjna, cyfrowa forma Akademii Zarządzania i Rozwoju zapewnia możliwość korzystania z jej zasobów zainteresowanym posiadającym dostęp do Internetu, bez względu na miejsce pobytu czy szkoły z której korzystają, którzy skorzystają z linka www.azir.edu.pl . Patronat medialny nad AZiR objęły: dziennik Polska The Times, Agencja Informacyjna oraz portale: naszemiasto.pl, naszahistoria.pl, raportCSR.pl, podlasie24.pl.