Mariusz Pujszo i XIV Sukces Roku

 

Niebawem czternasta edycja elitarnego wydarzenia Gala „Osobowości i Sukcesy Roku”. To Pan jest twórcą i organizatorem tej uroczystości. Jak narodził pomysł tego wyjątkowego przedsięwzięcia?

Mariusz Pujszo: Pomysł na organizowanie Gali Osobowości i Sukcesy wziął się z idei, aby integrować, w jednym miejscu, wspaniałe osobowości, z różnych dziedzin, polskiego życia społecznego i kulturalnego. Nie spotyka się na świecie wydarzeń, podczas których nagradzani są równocześnie wybitni profesorowie medycyny, sportowcy, dziennikarze, aktorzy, artyści, biznesmeni. Zawsze kładłem duży nacisk na różnorodność, na to aby spotkanie było barwne, także poprzez różnorodność drogi zawodowej. Przecież każdy jest wybitny w swojej profesji, czy jest to wybitny lekarz, profesor medycyny, czy bardzo znany wokalista disco polo. Każdy z nich ma ciekawą i wyrazistą osobowość. Najfajniejsze jest to, że nigdzie indziej, nie mieliby możliwości spotkania się nawzajem, tylko właśnie na Gali „Sukces Roku”. Na świecie jest wiele uroczystości tematycznych, np. sportowe, filmowe, biznesowe, czy medyczne. Ludzie się spotykają tylko we własnym środowisku, a oni potrzebują nowych, świeżych, szerszych kontaktów. Przekonałem się, że na gali „Sukces Roku” ludzie się wspaniale bawią, w takim różnorodnym gronie, rozmawiają o sprawach prywatnych i biznesowych, czują się tak, jakby byli u kogoś na urodzinach, na fajnej spontanicznej imprezie. Ta różnorodność gości budzi ogromne zainteresowanie. Bardzo się cieszę, że osoby zaproszone na Galę „Sukces Roku” czują się bardzo dobrze, jak na urodzinach, czy prywatce. Pamiętamy przecież prywatki w kameralnym mieszkaniu, gdzie prawie wszyscy stali, nikt nie siedział, ale wszyscy się wspaniale bawili, bo ważna jest atmosfera. Ta różnorodność na Galach „Sukces Roku” tworzy wspaniałą atmosferę, która zapada w pamięć i jest chętnie wspominana.

Osobowości i sukcesy roku 2023

Jakie są kryteria przyznawania nagród „Sukces Roku” oraz „Osobowość Roku” „Wizjoner Roku” i „Międzynarodowy Sukces Roku”?

Mariusz Pujszo: Kryteria przyznawania nagród „Sukces Roku”, „Osobowość Roku”, „Wizjoner Roku” i „Międzynarodowy Sukces Roku” są bardzo proste. Gala jest związana również z czasopismem „Osobowości i Sukcesy”. Cała redakcja magazynu debatuje nad kandydaturami osób, które warto wyróżnić, z którymi dziennikarze chcieliby przeprowadzić wywiad. Nasi laureaci z poprzednich lat, wybitne osobowości, czy też osoby, które odniosły sukcesy również nominują kandydatów do nagrody. To są zawsze trafne propozycje, ponieważ profesor medycyny nominuje osobę ze świata medycznego. Ja nie mógłbym obiektywnie stwierdzić, kto jest faktycznie wybitną osobistością w środowisku medycznym, ponieważ po prostu na tym się nie znam. W wyborze kandydatów do nagród wspierają nas nasi laureaci ze świata kultury, biznesu czy sztuki. W redakcji dokonujemy jeszcze ich dodatkowej weryfikacji. Można zgłosić również własną kandydaturę. Decydujące znaczenie ma głos redakcji i dokonana przez nią weryfikacja.

W przypadku wyróżnionych przedsiębiorców, czy warto im posługiwać się marketingowo tytułem „Sukces Roku”?

Mariusz Pujszo: Laureaci nagrody chętnie promują produkty, wykorzystując wizerunek „Sukcesu Roku”, uznając go za wiarygodną rekomendację, ważną w procesie budowania marki i zaufania do jakości oferowanych wyrobów. Logo „Sukces Roku” może pojawiać się na reklamach, ulotkach, stronach internetowych, newsletterach, a także na opakowaniach produktów przedsiębiorstwa. W marketingu chodzi przede wszystkim o relacje – relacje z klientami, z marką, z mediami oraz ze współpracownikami. Jednak największe znaczenie ma relacja z klientem. Prawdziwy sukces marketingowy wykracza poza sam produkt i polega na kształtowaniu więzi łączących klienta z przedsiębiorstwem. Taką więź daje też tytuł „Sukces Roku”.

https://centrum-informacji.com/kto-otrzyma-w-2023-roku-tytul-sukces-roku/

Oprócz Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” jest wydawany magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Co jest jego treścią?

Mariusz Pujszo: Pismo „Osobowości i Sukcesy” prezentuje różne ciekawe i oryginalne postacie, z różnych dziedzin życia społecznego i kulturalnego. Jest to czasopismo dla ludzi sukcesu i o ludziach sukcesu. Idealne dla biznesmanów i artystów. Prezentuje nowoczesne style i trendy, przedstawia ciekawe osoby, poprzez ich pasje i marzenia. Bardzo się cieszę, że w piśmie „Osobowości i Sukcesy” mało stron jest przeznaczonych na publikowanie reklam, inaczej niż w innych tytułach. Premiery nowych wydań mają miejsce na Galach „Sukces Roku”. W stałej sprzedaży jest dostępny w wybranych punktach InMedio. Wszyscy goście podczas uroczystości „Sukces Roku” otrzymują najnowszy numer pisma „Osobowości i Sukcesy”. Magazyn także wysyłany do odbiorców z naszej bazy danych. Jest on również dostępny w wielu luksusowych hotelach. Kiedyś ktoś powiedział, że należy tworzyć czasopismo, takie, które chciałbyś sam czytać. I ja właśnie taki magazyn tworzę.

W czasopiśmie „Osobowości i Sukcesy” można przeczytać ciekawe i atrakcyjne teksty o poszukiwaniach skarbów, lotnictwie, historii, psychologii optymizmu, rozmowach z ciekawymi ludźmi ze świata medycyny, biznesu, lotnictwa, kultury i sztuki. Redakcji magazynu zależy na tym, aby każdy czytelnik znalazł coś interesującego dla siebie. To jest dla mnie bardzo ważne.

Luksusowa Marka Roku po raz trzynasty

Czym 14 Gala „Osobowości i Sukcesy Roku” będzie się różnić od poprzednich?

Mariusz Pujszo: Atmosferę na wydarzeniach tworzą goście, którzy w niej uczestniczą. Każda Gala „Sukces Roku”  jest inna, chociażby dlatego, że nagradzani są inni laureaci. Mogę jednak z pewnością zapewnić, że tradycyjnie będzie spontanicznie, wesoło, a zarazem luksusowo. Będzie możliwość degustacji wspaniałej kuchni oraz wykwintnych alkoholi. Każda gala to nasz Sukces Roku!

Mariusz Pujszoaktor, reżyser, scenarzysta, wydawca i redaktor naczelny magazynu „Osobowości i Sukcesy”, organizator prestiżowych wydarzeń towarzysko-biznesowych: Gala „Osobowości i Sukcesy”, „Optymista Roku” oraz „Luksusowa Marka Roku”. Założyciel Fundacji „Jestem Optymistą”. Inicjator powołania Światowego Dnia Optymisty.

Mariusz Pujszo zadebiutował na w telewizyjnym serialu młodzieżowym „Wakacje”. Występował na scenie gdańskiego Teatru Wybrzeże. W 1981 r. wyjechał do republice Francuskiej, gdzie uczestniczył w ponad 200 produkcjach filmowych jako statysta, a także w ponad 50 jako aktor.

Instytut Biznesu przyznał nagrody „Ambasador” i „Certyfikaty Jakości”

Mariusz Pujszo jest współscenarzystą i odtwórca jednej z głównych ról w komedii Królowie życia” („Comme des rois”). Współscenarzysta oraz odtwórca jednej z głównych ról komedii grozy Córka konsula” („Gunblast vodka”, 2000). Jako reżyser filmowy zadebiutował komedią Polisz kicz projekt”. Był pomysłodawcą i współscenarzystą komedii sensacyjnej Roberta Wichrowskiego „Francuski numer”. Scenarzysta i producent: „Polisz kicz projekt… kontratakuje!”, Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości”, „Ostatni klaps”, „Selfie po polsku”, „Ściema po polsku”.

W 2021 Mariusz Pujszo otrzymał nagrodę „Złota Ryba” za „propagowanie optymizmu, nie tylko w sferze filmu” na XIX Festiwalu Filmów Optymistycznych „Happy End” w Rzeszowie. Komedia „Ściema po polsku” (2021) przyniosła mu główną nagrodę publiczności na V Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Satyrycznych „Pyszadło 2021”.

Mariusz Pujszo jest także właścicielem magicznego siedliska agroturystyka Pujszany na Zamojszczyźnie..

Agencja Informacyjna, wywiady, /DEC/ 14.04.2023