Gramy dla Wojtka Bilińskiego

Gramy dla Wojtka Bilińskiego! Charytatywny Turniej Siatkówki w Żyrardowie

Agencja Informacyjna, AI Lokalnie: “Amatorski Charytatywny Turniej Siatkówki Mikstów na Hali”, pod patronatem Starosty Żyrardowskiego Krzysztofa Dziwisza, ma pomóc zebraniu pieniędzy dla Wojtka Bilińskiego, który potrzebuje kosztownej operacji w USA.

Zapraszamy na emocjonujące wydarzenie sportowe w Żyrardowie!

Czy jesteś miłośnikiem siatkówki, lubisz aktywność fizyczną i chcesz wspierać szczytny cel? Jeśli tak, to mamy coś specjalnego dla Ciebie!

To wyjątkowa okazja, aby połączyć pasję do sportu z działaniem na rzecz potrzebujących. Datki z Turnieju zostaną przeznaczone na pomoc dla Wojtka Bilińskiego.

Pomoc dla Wojtka Bilińskiego

“Taka wada jak ta, którą ma mój Wojtuś, zdarza się raz na milion urodzeń… Moje dziecko jest wyjątkowe — tak powie chyba każda matka. Ja chciałabym jednak móc powiedzieć, że moje dziecko jest zupełnie zwyczajne (…) Wojtuś urodził się z wyjątkowo rzadką wadą — hemimelią piszczelową.” – czytamy na stronie zbiórki dla Wojtka Bilińskiego https://www.siepomaga.pl/wojtek-bilinski. Wojtuś przeszedł już trzy operacje, dwie w USA i jedną w Polsce. Nadal problemem pozostaje stopa dziecka, która wymaga kolejnej, bardzo kosztownej operacji. 

Gdzie i kiedy?

Organizatorem Turnieju “Gramy dla Wojtka Bilińskiego” jest KS Projekt Siatkówka Plażowa Żyrardów. Patronat nad konkursem objął Starosta Żyrardowski Krzysztof Dziwisz.
Turniej rozgrywany będzie na przestronnej, 3-sektorowej Hali „Elektryk” przy ul. Bohaterów Warszawy. Startujemy 25 listopada, a emocje sportowe rozpoczynamy o godzinie 12:00. Pierwsze drużyny zapraszamy na odprawę już o 11:30.

Zapisy i udział


Zachęcamy do zapisów, które trwają do 24 listopada 2023 (do godziny 15:00). Co ważne, turniej jest otwarty dla każdego – niezależnie od doświadczenia, wieku, czy płci. To znakomita okazja dla amatorów, jak i doświadczonych zawodników ligowych do wspólnej rywalizacji i dobrej zabawy. Aby potwierdzić uczestnictwo, wystarczy wpłacić datek w wysokości 350 zł od drużyny, co będzie możliwe w dniu turnieju. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Wojtka Bilińskiego.

Zgłoszenia na Turniej


Aby zgłosić drużynę, należy przesłać informacje (nazwa drużyny, miejscowość, kontakt mailowy i telefon) na adres: rejestracja@pspz.pl. Bieżące informacje i aktualizacje listy zgłoszeń będą dostępne na wydarzeniu FB.

Regulamin i format rozgrywek


Każda drużyna może liczyć maksymalnie 12 zawodników. W grającym składzie muszą być przynajmniej dwie kobiety, które mogą pełnić każdą rolę na boisku. Uwaga, dla niepełnoletnich zawodników wymagana jest zgoda rodziców/opiekunów na udział w turnieju.

Nagrody


Na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody – puchary i medale, które będą symbolem ich sportowego ducha i zaangażowania.

Pomoc lokalnej społeczności


“Amatorski Charytatywny Turniej Siatkówki Mikstów na Hali” to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do wsparcia ważnej inicjatywy charytatywnej. Zapraszamy wszystkich – zarówno zawodników, jak i kibiców, do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To kolejna inicjatywa po charytatywnym rajdzie rowerowym organizowanym niedawno przez Starostwo Powiatowe w Żyrardowie, która lokalna społeczność razem z Starostą Żyrardowskim Krzysztofem Dziwiszem chce pomóc Wojtkowi Bilińskiemu stanąć na nogi!

Agencja Informacyjna, AI Lokalnie /EST/ 23.11.2023