Dodatkowe 10.000 zł dla startujących przedsiębiorców

 

Dodatkowy bonus finansowy w wysokości 10.000 zł otrzymają wszyscy nowi franczyzobiorcy Żabki, którzy zdecydują się otworzyć sklep pod szyldem sieci. Jednocześnie nadal mogą oni liczyć na 17.000 zł przychodu gwarantowanego miesięcznie przez pierwszy rok współpracy z siecią.

 

Sieć Żabka skutecznie wspiera przedsiębiorczość Polaków. Mimo trudnej sytuacji na rynku, daje możliwość prowadzenia stabilnego biznesu. Zapewnia atrakcyjne warunki współpracy. Żabka jest także pierwszą siecią w Polsce, która udostępniła przedsiębiorcom ubezpieczenie od ryzyka finansowego.

 

Innowacyjne sklepy bezobsługowe na miarę XXI wieku

 

„Jesteśmy dumni z kolejnych przedsiębiorczych osób, które dzięki Żabce, realizują swoje marzenie o własnym biznesie. Chcemy razem z nimi świętować ten ważny, nowy rozdział w ich życiu, jakim jest otwarcie placówki pod szyldem „Żabka”. W ramach naszej oferty udostępniamy im konieczne narzędzia do stabilnego rozwoju, w tym szkolenia.” Opowiada Przemysław Kijewski – Dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska. – „Sprawdzony przez lata model biznesowy i gwarancję przychodów w wysokości 17.000 zł. miesięcznie. Teraz wszyscy nowi franczyzobiorcy otrzymują od Żabki również na start 10.000 zł, które mogą przeznaczyć na dowolny cel. Wierzymy, że to dodatkowe wsparcie finansowe pozwoli pewniej stawiać pierwsze kroki w biznesie.” – Uważa Przemysław Kijewski – Dyrektor ds. operacyjnych w Żabka Polska.

 

Oferowane od 1 listopada 2021 r. przez Żabkę wsparcie zwiększa szansę powodzenia biznesu i ułatwia start na rynku, także osobom bez wcześniejszego doświadczenia w handlu. Jak wynika z danych sieci Żabka, na 10 nowych przedsiębiorców aż 9 po pierwszym roku osiąga satysfakcjonujący poziom rozwoju prowadzonego sklepu. Dodatkowy bonus w wysokości 10.000 zł, który nowi przedsiębiorcy otrzymują na początku współpracy, mogą przeznaczyć na rozwój biznesu czy pokrycie kosztów zatrudnienia pracowników.

 

Wielka rewolucja małych sklepów

 

Wszyscy kandydaci na franczyzobiorców muszą przejść pomyślnie etap rekrutacji i szkoleń oraz wnieść wkład własny wynoszący ok. 5.000 zł, który wydatkowany jest na zakup kasy fiskalnej czy koncesji na sprzedaż alkoholu (ta refundowana jest po 3 miesiącach). Nowi przedsiębiorcy, przystępujący do sieci Żabka, zyskują tak jak do tej pory, poza bonusem w wysokości 10.000 zł, przychód gwarantowany w wysokości 17.000 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy działalności. Otrzymują również nowoczesny, w pełni wyposażony i umeblowany sklep, w starannie dobieranej lokalizacji.

 

Sieć Żabka przekazuje franczyzobiorcom swój know-how, zaplecze marketingowe i logistyczne oraz możliwość działania pod znaną marką, która przyciąga klientów. Dodatkowo, niedawno sieć wprowadziła nowy produkt w celu ochrony współpracujących z nią przedsiębiorców. Jako jedyna sieć franczyzowa oferuje współpracującym z nią partnerom ubezpieczenie „Polisa na biznes”, gwarantując ochronę w przypadku wystąpienia ujemnego salda po rozwiązaniu umowy. Polisa dostępna jest dla wszystkich franczyzobiorców, a została przygotowana we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych.

 

https://centrum-informacji.com/franczyzobiorcy-moga-ubezpieczac-sie-zbiorowo/

 

Współpracujący z Żabką zyskują pełne wsparcie franczyzodawcy na każdym etapie współpracy. Codziennie mogą zwracać się z trudnościami w zarządzaniu placówką do specjalnej jednostki – Centrum Wsparcia Franczyzobiorców, czy też bezpośrednio do Partnerów ds. sprzedaży, z którymi pozostają w stałym kontakcie. Przedsiębiorcy korzystają także z szeregu narzędzi ułatwiających prowadzenie przez nich placówek, jak na przykład aplikacja Cyberstore. Sieci zależy także na ciągłym podnoszeniu kompetencji franczyzobiorców, dlatego przez cały okres współpracy mają szansę korzystać z dedykowanych szkoleń dostępnych na nowoczesnej platformie edukacyjnej. Z siecią Żabka współpracuje obecnie ponad 6.000 franczyzobiorców, którzy prowadzą ponad 7.600 sklepów w całej Polsce.

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka /KAM/07.11.2021