Ambasadorzy i Certyfikaty Jakości Instytutu Biznesu

 

W trakcie I Kongresu ESG Polska Moc Biznesu, który odbywa się w dnia 3-5 listopada 2021 roku w Warszawie, pod patronatem premiera Mateusza Morawieckiego, odbędzie się uroczystość Instytutu Biznesu przyznania nagród „Ambasador” oraz wręczenia Certyfikatów Jakości.

 

Ambasadorzy HR 2019

 

Instytut Biznesu docenia kształcenie, innowacje, prace naukowców, przedsiębiorczość. Dlatego podejmuje działania mające na celu wyróżnianie i nagradzanie najciekawszych osobowości i najlepszych organizacji. Nagrody Ambasadorów są przyznawane od 2018 roku. Instytut Biznesu w ten sposób promuje aktywności gospodarcze, które są godne naśladowania. Celem przyznawania nagród „Ambasador” jest zwraca uwagę na różne aspekty gospodarki i na podmioty, które mają znaczenie dla rozwoju rynku, branż, przedsiębiorstw. Polscy naukowcy, przedsiębiorcy, mają powody do satysfakcji i dumy, potrafią tworzyć, budować, udoskonalać, zarządzać, a przede wszystkim osiągać sukces. Przy wyborze laureatów nagród Ambasadorów wspierają Instytut Biznesu zaproszone do współpracy instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy. Do tej pory przyznane zostały już nagrody w kategoriach: gospodarka, innowacyjność i zdrowie.

 

„W 2021 roku Instytut Biznesu podjął decyzję o wystawianiu Certyfikatów Jakości.” – Mówi Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. – „Celem jest wyróżnianie produktów i usług, o sprawdzonej jakości, ciekawych rozwiązań, w różnych branżach i dziedzinach gospodarki, a także podkreślenie ich zalet i wyjątkowości. Uważam, że Certyfikat Jakości jest ważnym narzędziem dla przedsiębiorców i pomocny dla klientów, którzy chcą dokonywać świadome i korzystne decyzje.” – Uważa Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

 

Czas na Ambasadorów Zdrowia

 

O przyznawaniu Certyfikatów Jakości decyduje Komitet Certyfikatów Jakości, powoływany przez Instytut Biznesu. Zadaniem Komitetu Certyfikatów Jakości jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu przyznawania certyfikatów jakości. O Certyfikat Jakości mogą się ubiegać podmioty, które zgłoszą produkty lub usługi o wysokim poziomie jakości, nowoczesne, innowacyjne, spełniające wysokie parametry i w przesłanym wniosku w należyty i wiarygodny sposób to uzasadnią;

 

Instytut Biznesu to organizacja założona, w 2012 roku, przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Na jej czele stoi Rada Dyrektorów. Jest ona wspierana przez Radę Naukową. Instytut Biznesu jest niezależny od instytucji politycznych, a poglądy jego uczestników odzwierciedlają ich indywidualne zdanie. Celem jest wspieranie i pomoc podmiotom gospodarczym. Instytut Biznesu analizuje polską gospodarkę i Trendy. Jego przedstawiciele biorą udział w wielu istotnych projektach wspierających rozwój przedsiębiorczości.

 

https://instytutbiznesu.com.pl/

 

Instytut Biznesu zajmuje się doradztwem. Przeprowadza procesy zwiększające wydajność i restrukturyzacje. Pomaga w fuzjach i przejęciach oraz w poszukiwaniu kapitału. Przygotowuje raporty, analizy i badania. Organizuje konferencje, debaty i specjalistyczne szkolenia. Instytut Biznesu dysponuje profesjonalnymi ekspertami, mogącymi zapewnić wsparcie, z zakresu zarządzania, marketingu, kapitału ludzkiego, zwiększania wydajności i rentowności istniejących przedsięwzięć, prawa, oraz kojarzeniem partnerów gospodarczych. Organizacja wypowiada się w wybranych aspektach życia społeczno-gospodarczego oraz przygotowuje opinie, stanowiska a także raporty pomocne wybranym branżom lub środowiskom biznesowym w procesie decyzyjnym i w rozwijaniu działalności.

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka / DEC/ 31.10.2021