Czas na Ambasadorów Zdrowia

 

Po Ambasadorach Gospodarki i Ambasadorach Innowacji przyznawanych przez Instytut Biznesu przyszedł czas na ogłoszenie Ambasadorów Zdrowia. Wskazania Kapituły będą ogłoszone 16 października 2018 roku.

Instytut Biznesu to organizacja stworzona przez przedsiębiorców i dla przedsiębiorców. Na jego czele stoi Rada Dyrektorów. Jest ona wspierana przez Radę Naukową.

Instytut Biznesu jest niezależny od instytucji politycznych, a poglądy jego uczestników odzwierciedlają ich indywidualne zdanie.

Instytut Biznesu dysponuje profesjonalnymi ekspertami, mogącymi zapewnić wsparcie, z zakresu zarządzania, marketingu, kapitału ludzkiego, zwiększania wydajności i rentowności istniejących przedsięwzięć, prawa, oraz kojarzeniem partnerów gospodarczych. Organizacja wypowiada się w wybranych aspektach życia społeczno-gospodarczego oraz przygotowuje opinie, stanowiska, a także raporty pomocne wybranym branżom lub środowiskom biznesowym w procesie decyzyjnym i w rozwijaniu działalności.

Do Nagród Ambasadorów Zdrowia mogą pretendować najciekawsze osobowości świata medycyny i farmacji, lekarze, naukowcy, którzy walczą z chorobami, hamują lub powstrzymują ich rozwój, przyczyniają się do tego, że pacjenci mogą cieszyć się zdrowiem dłużej.

Do współpracy i wskazań zostały zaproszone instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy. Wyboru laureatów dokona Kapituła powołana przez Instytut Biznesu.

Wydarzenie zainteresuje z pewnością tych, którzy interesują się jakością życia, rozwojem opieki zdrowotnej, opracowywaniem leków, nowymi metodami terapii itp.

Podczas uroczystości zostaną przeprowadzone debaty poświęcone innowacjom, których zadaniem jest sprostanie wyzwaniom współczesnej medycyny.

Kandydatury do tytułu „Ambasador Zdrowia” można zgłaszać listownie na adres: Instytut Biznesu, ul. Złota 7, lok. 18, 00-019 Warszawa, z dopiskiem „Ambasadorzy Zdrowia”. Zgłoszenie powinno zawierać: Imię i nazwisko kandydata, jego tytuł naukowy, specjalizacje, główny obszar zainteresowań, najważniejsze osiągnięcia naukowe, nagrody, miejsce zatrudnienia, informacje o organizacjach współpracujących lub korzystających z wyników badań nominowanego oraz dane osoby rekomendującej.

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja Informacyjna, Gospodarka /DEC/ 16.09.18