Znamy Top President 2018

Instytut Biznesu podczas uroczystej gali „Top President 2018″ ogłosił wyniki sondażu przeprowadzonego wśród kadry menadżerskiej. Chodziło o wytypowanie najciekawszych, najlepszych, obiecujących i inspirujących menedżerów.

 

Instytut Biznesu od lat zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców w ich działalności. Zajmuje się doradztwem, przygotowuje raporty, analizy i opinie. Wspiera spółki w procesach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Instytut pomaga w przekształceniach własnościowych, poszukiwaniu kapitału. Od ubiegłego roku promuje tez wyróżniających się przedsiębiorców przyznając im tytuły „Ambasadorów” w poszczególnych kategoriach takich jak zdrowie, zarządzanie kapitałem ludzkim, innowacje, gospodarka, agro itd.

 

28 lutego 2019 roku Instytut Biznesu, podczas uroczystej Gali wręczył nagrody „Top President 2018” Otrzymali je:

 

Wyniki sondażu są dla ciekawe i pouczające. Okazuje się, że zawodowcy wnikliwie obserwują siebie nawzajem. Duży jest też „rozstrzał” wytypowanych do nagrody „Top President” postaci, które zajmują się bardzo różnymi sprawami.

 

Partnerami głównymi wydarzenia Ambasadorzy HR 2019, organizowanego przez Instytut Biznesu, byli: PFR TFI oraz DAS Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, a partnerami wspierającymi Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska, Hays Poland, Złota 44, Agencja Informacyjna i Capital24.tv .

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka /BEJ/ 28.02.2019