Polish Market z bolidem

 

Ukazało się nowe wydanie anglojęzycznego magazynu „Polish Market”. Głównym tematem nowego numeru miesięcznika jest dynamicznie rozwijający się rynek sponsoringu sportowego. Dotyczy to również inwestycji polskiego kapitału w Formułę I. Kiedyś było to niemożliwe, ze względu na barierę finansową związaną z wysokim minimalnym problem „wejścia”.

 

Czasopismo publikuje wypowiedzi Witolda BańkiMinistra Sportu i Turystyki, który obecnie jest oficjalnym już europejskim kandydatem na Prezydenta Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) oraz najbardziej utytułowanej polskiej pięściarki Ewy Piątkowskiej. Magazyn poświęca też sporo miejsca wrocławskiemu biznesmenowi Romanowi Ziemianowi, współtwórcy kryptowaluty FuturoCoin, której logo od nowego sezonu będzie widnieć na bolidach Aston Martin Red Bull.

 

W aktualnym wydaniu, sporo miejsca poświęcono ekonomii, zarówno w ujęciu gospodarki polskiej jak i światowej.

 

„Prezentujemy stanowiska dwóch bardzo ważnych analityków w odniesieniu do tego, co dzieje się obecnie w gospodarce i tego, co nas czeka”. – Mówi Agencji Informacyjnej Jerzy Mosoń, Deputy Editor-in-Chief  „Polish Market Magazine”. – „Janusz Szewczak jako jeden z niewielu osób 12 lat temu przewidywał pojawienie się kryzysu finansowego. Teraz nie snuje podobnych prognoz, bo jak wynika z jego obserwacji, świat jest zdecydowanie mniej przewidywalny niż na początku millenium. Obecny poseł podkreśla jednak znaczenie presji płacowej, która powinna skutkować wzrostem wynagrodzeń oraz konieczność szukania przez Polskę nowych rynków zbytu. Z kolei były premier, prof. Grzegorz Kołodko ostrzega przed nowym nacjonalizmem o zasięgu globalnym oraz przeciwstawia mu własną teorię geopolityczną tzw. nowy pragmatyzm. Czy będzie to skuteczne remedium na problemy współczesnego świata? – odpowiedź pozostawiamy czytelnikom”. – Podsumowuje Jerzy Mosoń.

 
    
 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka /BEJ/ 02.03.2019