Nadchodzi Święto Koni!

 

Aukcja Pride of Poland i Dzień Otwarty w Janowie Podlaskim wzbogacony koncertem plenerowym w wyjątkowej scenerii.

Aukcja „Pride of Poland – Janów Podlaski Auction 2018” odbędzie się w Janowie Podlaskim w niedzielę 12 sierpnia o godz. 18.00.

Jednak organizatorzy zapraszają gości już od godz. 13.00. Podczas Dnia Otwartego dla publiczności zaplanowano wiele atrakcji. O godz. 14.00, przed Stajnią Zegarową, zapowiedziany jest pokaz 12 koni oferowanych podczas aukcji głównej. Wstęp na Dzień Otwarty jest wolny.

O godz. 17.00 wystąpi polski, żeński zespoł wokalny TULIA – wykonujący muzykę folkową.

Grupa była rewelacją tegorocznego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – otrzymała aż trzy nagrody: wyróżnienie specjalne od ZAiKS-u, nagrodę profesjonalnego jury i Nagrodę im. Karola Musioła przyznawaną przez widzów poprzez głosowanie SMS-ami. TULIĘ, z jej muzyką i klimatem niepowtarzalnego, łatwo rozpoznawalnego brzmienia, pokochała publiczność w całej Polsce!

Wcześniej w Janowie Podlaskim wystąpi m. in. Szwadron Kawalerii Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, ceniony przez wielbicieli jeździectwa, albowiem znany jest powszechnie z niezwykle widowiskowych popisów. Będą także pokazy Teatru Konnego Katarzyny Cygler, UKS Volteo (woltyżerka) i Klubu Patataj, który przygotuje spektakl „Koń w orężu polskim”. Organizatorzy przewidzieli także szereg atrakcji dla najmłodszych.

Program Dnia Otwartego w Janowie Podlaskim, niedziela 12 sierpnia

13.00 – 17.00 – Pokazy jeździeckie:
– Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego – Szwadron Kawalerii;
– Klub Patataj – „Koń w orężu polskim”;
– Teatr Konny Katarzyny Cygler;
– UKS Volteo.
17.00 – Koncert w plenerze zespołu TULIA.
18.00 – Aukcja.

 

Agencja InformacyjnaAgencja Informacyjna, Gospodarka /BEJ/ 3.08.2018

 

Nadciągają araby