Legendarny Król Ballad w Polsce

Bryan Adams, nazywany niekwestionowanym królem miłosnych ballad rockowych, przyjeżdża do Polski, aby spotkać się ze swoimi fanami. Muzyczna kariera Bryana Adamsa – kanadyjskiego rockmana trwa już ponad cztery dekady.

Zaczynał jako nastolatek, by w kolejnych latach zostać prawdziwą międzynarodową gwiazdą.

Piosenki takie jak: “(Everything I Do) I Do It for You”, “Please Forgive Me”, “Have You Ever Really Loved a Woman?” oraz “All for Love” stały się megahitami i spowodowały, że Adams zaczął być postrzegany jako prawdziwy król miłosnych ballad rockowych.

Adams jest Kawalerem Orderu Kanady, członkiem Canadian’s Walk of Fame, ma też w dorobku pokaźną kolekcję nagród, na czele z Grammy, kilkukrotnie był nominowany do Oscara i Złotych Globów. Jego ostatnia solowa płyta “Get Up” ukazał się w 2016 roku.

Bryana Adamsa będzie można usłyszeć podczas jego koncertu zaplanowanego na 5 maja 2018 roku na warszawskim Torwarze.

 

W programie repertuar z albumu “Get Up”. Widzowie mogą liczyć również na wszystkie największe hity z poprzednich lat jego kariery. Organizatorami wydarzenia są Barracuda Music i Fundacja Peace Festival.

Agencja InformacyjnaAgencja Informacyjna, /BLO/ 24.04.2018

Fot. By Kara Canal – originally posted to Flickr as, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5681789

Related Post