Gala Waszej Turystyki

 

Najważniejszy portal branży turystycznej WaszaTurystyka.pl organizuje Galę Waszej Turystyki. Obędzie się ona we wtorek 24 lutego 2022 r. w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

 

Organizatorzy Gali Waszej Turystyki, wbrew pandemicznej rzeczywistości, planują się spotkać w gronie osób z szeroko rozumianej branży turystycznej. Wszyscy potrzebują odetchnąć od znojnej codzienności, porozmawiać w nieoficjalnej atmosferze, uśmiechnąć się do siebie nawzajem. – „Zakończymy tegoroczny karnawał i symbolicznie rozpoczniemy pracowity – i mamy nadzieję, że lepszy – 2022 rok.” – Wyjaśnia Adam Gąsior – redaktor naczelny portalu Wasza Turystyka.

 

100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce 2021

 

Podczas Gali Waszej Turystyki zostaną uhonorowane dyplomami i nagrodami postaci z „Listy 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce” w 2021 r. W trakcie wydarzenia nastąpi również inauguracja Roku Kobiet w polskiej turystyce. Uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w Aukcji Charytatywnej.

 

Cały dochód z Aukcji Charytatywnej, zorganizowanej podczas Gali Waszej Turystyki zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Jej rolą jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie, bezpośrednio go wspierając.

 

„Od dwóch lat brakuje nam przede wszystkim okazji do spotkań poza stołami konferencyjnymi i webinarami, do rozmów twarzą w twarz.” – Mówi Adam Gąsior – redaktor naczelny portalu Wasza Turystyka i organizator Gali Waszej Turystyki. – „Ufam, że przy dobrej muzyce, wykwintnej kuchni i zacnych trunkach, goście znajdą czas na relaks wśród przyjaciół, znajomych z branży turystycznej. Będzie to okazja do bliższego poznania lub zawarcia przyjaźni i znajomości. Liczę na to, że uczestnicy Gali Waszej Turystyki przez kilka godzin będą się do siebie uśmiechać i uroczystość może gościom zastrzyk optymizmu i energii na długie miesiące.” – Przekonuje Adam Gąsior – redaktor naczelny portalu Wasza Turystyka i organizator Gali Waszej Turystyki. Zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu mogą kupić zaproszenia w cenie 200 zł.

 

https://gala.waszaturystyka.pl/?fbclid=IwAR1psc6FkVg2GTUfiQqKCQYzREYRPckDS85G0VonBs69fcSuWbtWxLHsZOM

 

Portal internetowy Wasza turystyka.pl powstał 2013 roku. Jest opiniotwórczym medium dla branży turystycznej, z ugruntowaną pozycją na rynku. To niezależny portal. Wyróżnia się obiektywizmem i dogłębną znajomością rynku. Portal, podobnie jak magazyn biznesowy dla branży turystycznej, o tej samej nazwie, skierowany jest do pracowników biur podróży, hoteli, linii lotniczych, organizacji i stowarzyszeń turystycznych. Każdego dnia, waszaturystyka.pl. dostarcza najświeższe i ważne informacje, dotyczące świata turystyki, zamieszcza opinie i komentarze ekspertów. Portal posiada stałych czytelników, a ich liczba stale wzrasta, podobnie jak liczba odbiorców codziennego newslettera.

 

Agencja Informacyjna

 

 

Agencja InformacyjnaGospodarka / DEC/ 14.02.2022