Artur Gotz nagrywa nową płytę

 

Artur Gotz przygotuje nową, czwartą już w swojej karierze, płytę z piosenkami. Aby zrealizować to przedsięwzięcie artystyczne konieczne są pieniądze. Aby je zdobyć została zorganizowana zbiórka potrzebnej kwoty.

 

Artur Gotz, wokalista i aktor, wydał już trzy płyty: „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny” i „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz”, które okazały się hitami. Jubileuszowy 500-tny koncert Artysty odbył się w sierpniu 2019 roku w Gliwicach. Śpiewał na koncertach w całej Polsce, Europie, a także w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii. Jest również tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jako aktor jest związany z teatrami Warszawy i Łodzi.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=arOSQ4MF02E

 

Na początku lipca 2019 odbyła się premiera teledysku do piosenki „Janusz i Grażyna” w reż. Archona z Sabiną Michalską i Michałem Wiśniewskim w rolach tytułowych. Film  zapowiada czwartą płytę Artura Gotza z piosenkami Igora Jaszczuka

 

https://www.youtube.com/watch?v=HwhoLM88w3A

 

Dla Artura Gotza jakość nagrań piosenek jest bardzo ważna. Przy realizacjach współpracuję z najlepszymi muzykami i twórcami. Każdy album opatrzony jest książeczką z tekstami z sesją zdjęciową. Aby doszło do powstania nowej płyty Artura Gotza potrzeba około 50 tysięcy (w tym wynajem studia, mix, mastering, honoraria muzyków). Artyście brakuje 15 tysięcy zł, dlatego zwraca się on do zainteresowanych z wielką prośbą o pomoc.

„Jeśli uzbieramy 20 tysięcy zł nagramy teledysk, jeśli uzbieramy 25 tysięcy zł nagramy dwa teledyski”. – Deklaruje Agencji Informacyjnej Artur Gotz.

Zainteresowani projektem i wsparciem finansowym, znajdą szczegółowe informacje pod linkiem: https://odpalprojekt.pl/p/arturgotz?fbclid=IwAR0V109l3C2J9nVzT09PasyLicP7ob621kW45rrUk__3-Dm6wrZoittD_HM

 

 

Cała nowa płyta Artura Gotza będzie utrzymana w estetyce vintage-pop / synth pop. Artyści wykorzystują brzmienia klawiszowe z lat 80. i 90., ale w połączeniu z nowoczesnymi środkami wyrazu. Autorem wszystkich tekstów i muzyki jest Igor Jaszczuk – songwriter, który tworzył repertuar dla takich gwiazd jak Violetta Villas, Halina Frąckowiak, Golec uOrkiestra, Leszcze, Stachursky, Michał Wiśniewski i wielu innych. Na płycie oprócz piosenki „Janusz i Grażyna” będzie można usłyszeć m.in. utwory „Miłość z Facebooka”, „Piątek, piąteczek, piątunio”, „Schabowy”, „Karty na stół”, Domówka”, „Bluesg and troll”, „TV show”, „Ja kocham disco”. Premiera albumu przewidziana jest w 2020 roku.

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja Informacyjna,  Kultura /BEJ/ 22.08.2019