XVI Forum Rynku Zdrowia

XVI Forum Rynku Zdrowia odbędzie się w dniach 19-20 października 2020 roku w Warszawie. Tegoroczna edycja konferencji zorganizowana zostanie w formule hybrydowej, co zapewni uczestnikom możliwość udziału on-line. Link do rejestracji już jest dostępny na oficjalnej stronie Forum.

Forum Rynku Zdrowia organizowane jest od 2005 roku. Przez lata zyskało rangę najbardziej prestiżowego i reprezentatywnego wydarzenia , które poświęcone jest ochronie zdrowia. Do udziału w debatach organizatorzy zapraszają wybitne postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

Ze względu na epidemiologiczną sytuację, tegoroczne Forum Rynku Zdrowia odbywać się będzie w szczególnych okolicznościach. Wpłynie to zarówno na program, jak i formułę konferencji. Termin wydarzenia skłania do omówienia rozwiązań, które poprowadzą do poprawy funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej. Szeroko poruszony zostanie również  kontekst pandemicznej rzeczywistości. Zaproszeni goście będą dyskutować na wiele tematów, m.in. o polityce zdrowotnej, organizacji, finansach, a także zarządzaniu systemem opieki , a także o terapiach w wybranych dziedzinach medycyny.

Forum Rynku Zdrowia rozpocznie debata inauguracyjna. W pierwszym dniu poruszone zostaną tematy takie jak wpływ pandemii koronawirusa na Program Szczepień Ochronnych, e-Zdrowie, choroby rzadkie w Polsce, onkologia oraz wiele innych. Zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny. Nagrody przyznawane są corocznie przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia. Drugi dzień konferencji poświęcony będzie m. in. rynkowi farmaceutycznego, nowym technologiom i zdrowiu kobiet.

XVI Forum Rynku Zdrowia odbywać się będzie w nowej, hybrydowej formule. Debaty będą prowadzone zarówno stacjonarnie , jak i transmitowane on-line. Udział w formie stacjonarnej będzie zorganizowany z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego. Organizatorzy  wprowadzili limit osób mogących spotkać się w miejscu wydarzenia.

Tegoroczne Forum Rynku Zdrowia odbywać się będzie w dniach 19-20 października 2020 roku w warszawskim hotelu Sheraton. Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP, wydawca m.‌in. magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl. Link do rejestracji dostępny jest na stronie: www.forumrynkuzdrowia.pl 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka /now/ 22.09.2020