Wyjątkowe atrakcje na Agrobazarze Rodzinnym

 

W weekend 18–20 września 2020 r. pojawią się dodatkowe atrakcje na Weekendowym  Agrobazarze Rodzinnym na terenie Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.

Nie każdy może uczestniczyć w wielkich Dożynkach Prezydenckich, ale każdy może przyjąć zaproszenie Stowarzyszenia „Polska Ekologia” i przyjechać na Dożynkowy Jarmark Prezydencki, który odbędzie się w ramach weekendowego Agrobazaru Rodzinnego. W programie wydarzenia przedsięwzięcia pod hasłem „Polska smakuje w regionach” cieszące się dużą popularnością.

W trakcie Weekendowego Agrobazaru Rodzinnego będzie można: poznać smaki  kuchni z różnych regionów Polski, m.in. potraw z Wielkopolski, Podkarpacia i Żywca, obejrzeć i kupić rękodzieła z różnych regionów, spotkać się z porozmawiać z wikliniarzami, obejrzeć pokaz wyplatania, wziąć udział w warsztatach garncarskich, poznać pracę kowala, spotkać się ze Wiesławem Wróblewskim (pseudonim Zbój) z „Bacówki u Wiecha” w Żywcu, poznać tajniki wypiekania chleba i kupić  pieczywo prosto z pieca, wypocząć w cieniu drzew na leżaczkach, kupić ekologiczne i regionalne produkty z całej Polski i nie tylko.

Wszystkie powyższe wydarzenia oraz cała gama innych atrakcji czeka na zainteresowanych od piątku do niedzieli w godzinach otwarcia Weekendowego Agrobazaru Rodzinnego na terenie Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu (ul. Puławska 266), piątek 18 września – 15.00-19.00, sobota 19 września sobota – 8.00 – 18.00, niedziela 20 września – 9.30 -18.00

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka /JUC/ 16.09.2020 r.