Teraz Polska dla najlepszych

Budzi się świadomość narodowa Polaków. Dotyczy to nie tylko historii, wspólnoty, ale również zrozumienia, że warto, podczas zakupów wybierać produkty i usługi, wyprodukowane we własnym kraju, ponieważ to nie tylko patriotyzm, ale równie, uczestniczenie w pomyślności gospodarczej.

Jednym z „kompasów” wskazujących, że produkt lub usługa zostały wyprodukowane w Polsce jest logo „Teraz Polska”. To symbol, który pomaga klientom podejmowaniu decyzji. Przedsiębiorcy, którzy pragną zdobyć takie logo na dla swoich przedsięwzięć, musza wziąć udział w konkursie. To już w zasadzie ostatni dzwonek, albowiem 25 stycznia 2019 roku upływa termin zgłaszania się do XXIX edycji Konkursu „Teraz Polska”.

Godłem „Teraz Polska” honorowane są najlepsze, najbardziej prestiżowe polskie produkty i usługi.

Polacy kojarzą to logo pozytywnie, wiedząc, że produkty i usługi opatrzone nim z pewnością są godne zaufania. O wyróżnienia można się ubiegać w następujących kategoriach: dla Najlepszych Produktów i Usług, dla Przedsięwzięć Innowacyjnych i dla Gmin.

Konkurs „Teraz Polska” należy do najstarszych tego typu inicjatyw w naszym kraju.

Cały proces przyznawania tytułu jest przejrzystych. Organizatorem jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” W pierwszym etapie zgłoszenia oceniane są przez wysokiej klasy ekspertów: przedstawicieli uczelni, placówek naukowych, wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach. W drugim etapie wnioski rozpatruje Kapituła Konkursu. Wyróżnienia są wręczane podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Dlaczego warto wziąć udział w Konkursie „Teraz Polska”?

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja Informacyjna, Gospodarka /JUZ/ 16.12.2018