Niebawem poznamy Perły Polskiej Gospodarki

 

Niebawem nowy finał rankingu Perły Polskiej Gospodarki. To najbardziej obiektywny ocena liderów przedsiębiorczości.

 

Ranking Perły Polskiej Gospodarki jest opracowany przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Badanie obejmuje ponad dwa tysiące organizacji, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły co najmniej 100 milionów złotych (Perły Duże) i powyżej 1 miliarda złotych (Perły Wielkie). Zastosowany w rankingu algorytm analizuje przedsiębiorstwa, wykorzystując międzynarodowe wskaźniki audytorskie. Jak zapewniają organizatorzy otrzymanie nagród nie jest powiązane z żadnymi zobowiązaniami finansowymi ze strony uczestniczących w nim organizacji.

 

10 grudnia 2019 roku poznamy laureatów XXVII edycji rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Przedsięwzięcie jest uznawane za jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju i co roku gromadzi biznesmenów, naukowców, artystów i polityków.

Podczas Gali zostaną przyznane statuetki Pereł Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Wielkie, Perły Duże oraz Perły Sektora Finansowego. Po raz czternasty zostaną wręczone również Perły Honorowe dla wybitnych postaci w kategoriach: gospodarka, kultura, nauka, krzewienie wartości patriotycznych oraz krzewienie wartości społecznych.

 

Organizatorem rankingu jest Oficyna Wydawnicza Rynek Polski, która wydaje  anglojęzyczny miesięcznik ekonomiczny Polish Market.

Czasopismo ukazuje się od 1996 roku. Miesięcznik zajmuje się promocją polskiej gospodarki, przedsiębiorstw, regionów oraz polskiej nauki i kultury. Polish Market jest źródłem wiedzy dla zagranicznych kontrahentów i inwestorów o polskiej gospodarce i sytuacji na rynku inwestycji. Czytelnikami pisma są  prezesi, menadżerowie i dyplomaci. Polish Market jest dostarczany do Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji polskich ambasad oraz udostępniany organizacjom zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych.

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka /BEJ/ 12.11.2019