Najważniejsze jest zaangażowanie pracowników

Od lat stawiam na samodzielność i kreatywność moich ludzi. Skuteczny menedżer to taki, który potrafi dobrać odpowiedni zespół i właściwie nim pokierować i co ważne taki, na którym będzie mógł zawsze polegać.

„Całe przedsiębiorstwo musi działać jak jeden zwarty organizm. Skoro ja jestem zaangażowany w działalność przedsiębiorstwa, to chciałbym, aby każdy członek mojego zespołu, którego zatrudniam był jej jak najlepiej dopasowaną częścią, bo tylko to daje szansę na osiąganie zadowalających wyników i oferowanie klientom usług o najwyższym poziomie jakości. Niezawodność, koncentracja, szybkość podejmowania decyzji, to w naszej branży najważniejsze”.

Robert Samczyk jest Prezesem Protech Motors. Doprowadził przedsiębiorstwo do pozycji europejskiego lidera w swojej branży. W przypadku Protech Motors bardzo duże znaczenie dla rozwoju Spółki mają też dwa inne czynniki. Pierwszy z nich to koncentracja na rozwiązywaniu problemów klienta, drugi to właściwa organizacja służb sprzedażowych. Dzięki konsekwentnej realizacji przyjętej strategii biznesowej Protech Motors obecnie zatrudnia około 100 pracowników i współpracuje z największymi przedsiębiorstwami przemysłowymi w Europie. W kwietniu 2020 roku Robert Samczyk został wyróżniony przez Instytut Biznesu nagrodą Ambasador Gospodarki.

Agencja Informacyjna

 

Agencja Informacyjna, Gospodarka /DEC/16.04.2020 r.