Nagrody za innowacje

 

Innowacja stała się obecnie magicznym słowem odmienianych przez wszystkie przypadki przy każdej okazji. To oczywiste biorąc pod uwagę, że właśnie na tym polu odbywa się obecnie najostrzejsza rywalizacja miedzy przedsiębiorstwami.

Dzięki innowacjom możliwe jest uzyskanie przewagi konkurencyjnej. To właśnie decyduje o tym, że świadomi przedsiębiorcy szukają nowatorskich rozwiązań. Pozwalają one zwiększać efektywność, wydajność, rentowność, oferować wyższą jakość lub nowe produkty i usługi. Im bardziej innowacyjna gospodarka tym staje się ona silniejsza.

Doceniając znaczenie innowacyjności i odpowiadających za to przedsiębiorców i naukowców, Instytut Biznesu postanowił wyróżniać podmioty, które na tym polu osiągają sukcesy.

Ambasadorzy Gospodarki i Innowacji 2018 to wydarzenie które odbędzie się w czwartek 30 sierpnia 2018 roku.

Podczas uroczystości będzie można wysłuchać interesujących, inspirujących i merytorycznych debat „Innowacyjne rozwiązania a szanse rozwoju przedsiębiorstw” oraz „Usługi szyte na miarę – dlaczego warto wsłuchać się w potrzeby klientów”.

Będzie to także okazja do osobistego poznania nagrodzonych tytułem Ambasadora Gospodarki i Innowacji, przyznawanym przez Kapitułę Instytutu Biznesu.

Instytut Biznesu to organizacja stworzona przez przedsiębiorców i dla przedsiębiorców. Na jego czele stoi Rada Dyrektorów. Jest ona wspierana przez Radę Naukową. Instytut Biznesu jest niezależny od instytucji politycznych, a poglądy jego uczestników odzwierciedlają ich indywidualne zdanie. Instytut Biznesu dysponuje profesjonalnymi ekspertami, mogącymi zapewnić wsparcie, z zakresu zarządzania, marketingu, kapitału ludzkiego, zwiększania wydajności i rentowności istniejących przedsięwzięć, prawa, oraz kojarzeniem partnerów gospodarczych. Organizacja wypowiada się w wybranych aspektach życia społeczno-gospodarczego oraz przygotowuje opinie, stanowiska a także raporty pomocne wybranym branżom lub środowiskom biznesowym w procesie decyzyjnym i w rozwijaniu działalności.

 

Agencja InformacyjnaAgencja Informacyjna, Gospodarka /DEC/, 29.06.2018