Jerzy Mosoń w Strefie Biznesu

 

 

Jerzy Mosoń – to znany dziennikarz, publicysta i analityk.  Od kwietnia 2023 roku jest członkiem  zespołu Strefy Biznesu – serwisu tematycznego Polska Press Group. Jerzy Mosoń specjalizuje się w analizie relacji międzynarodowych oraz w ich wpływie na gospodarkę.

https://centrum-informacji.com/jerzy-moson-oferta-atomowa/

Strefa Biznesu – to merytoryczny portal internetowy o tym, co ważne w biznesie. Łączy on sieć 17 regionalnych serwisów gospodarczych, z informacjami o lokalnym biznesie, ważnych wydarzeniach gospodarczych, poradami dotyczącymi oszczędzania i inwestowania oraz prawa i podatków. Strefa Biznesu zawiera bezpłatną bazę dokumentów do pobrania oraz codziennie aktualizowaną listę przetargów i komunikatów. Oprócz bieżących newsów  informacje publikowane są w 7 kategoria tematycznych taki jak firma, pieniądze, prawo i podatki, opinie, dokumenty, praca, start up.

Strefa Biznesu to jedyny polski portal internetowy, który zarówno centralnie, jak i bardzo lokalnie pisze o tym, co ważne dla przedsiębiorców. Dzięki obecności w biznesowym życiu regionu cieszy się dużym zaufaniem. Unikalna infrastruktura serwisu Strefa Biznesu, który działa jako samodzielna witryna, ale też jako 17 mutacji regionalnych pozwala na precyzyjne targowanie treści do użytkowników. Portal Strefa Biznesu dociera miesięcznie do ponad 10 milionów unikalnych użytkowników i ma około 100 milionów odsłon wygenerowali użytkownicy w ciągu ostatniego miesiąca.

https://centrum-informacji.com/jerzy-moson-w-co-gra-rzad-kanclerza-olafa-scholza/

Dzięki serwisowi Strefa Biznesu użytkownicy mają dostęp do treści, których potrzebują w sposób wygodny i użyteczny. Redakcja tworzy treści video i publikacje treści na aplikacjach serwisów regionalnych odpowiednich dla danego tematu. Jest również wydawany miesięcznik Strefa Biznesu. Jest to lifestylowy magazyn dla przedsiębiorców, menedżerów, aspirujących przedstawicieli średniego oraz małego biznesu, ludzi nauki i kultury. Strefa Biznesu to przewodnik po trendach biznesowych dla osób poszukujących pomysłów i inspiracji zawodowych. Przedstawia sylwetki liderów, promuje innowacyjne myślenie, nowoczesne zarządzanie, najnowsze trendy i wartościowe marki.

Jerzy Mosoń – niezależny analityk procesów społecznych i gospodarczych. Zajmuje się również doradztwem biznesowym i strategiami medialnymi. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W przeszłości był redaktorem naczelnym magazynu lifestylowego „Gentleman” (2010-2016) i zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika „Polish Market” (2019-2020) – anglojęzycznego magazynu promującego polski biznes za granicą. Współpracował też z portalem Onet.pl i miesięcznikiem ekonomicznym „Forbes”, w dziennikiem „Rzeczpospolita” i magazynem „Radca Prawny”. Kierował działami „Biznes Raport” i „Prawo i Biznes” tygodnika „Gazety Finansowej”.

https://centrum-informacji.com/jerzy-moson-bracia-wloscy-difficult-direction/

Jerzy Mosoń to twórca/współtwórca i moderator debat gospodarczych m.in. z The Chartered Institute of Management Accountants Był organizatorem debat biznesowych i prawnych m.in. Czwartków Legislacyjnych oraz Law 2 Business, Time For Law, jak również „Debat radcowskich – Law How”, organizowanych w Krajowej Izbie Radców Prawnych, wespół z czołowymi dziennikami. Prowadził panele w konferencjach: Future of Law, Międzynarodowe Forum Biznesu i Przedsiębiorczości Rodzinnej (Sejm) EuroPower – „Jak sfinansować transformację energetyczną”, Przemysł ciężki w Gospodarce 4.0” , Forum Inteligentnego Rozwoju – Eksporterzy zarabiają więcej – jak osiągnąć globalny sukces?”

Jerzy Mosoń był członkiem i uczestnikiem konferencji biznesowych takich jak European Journalism Centre, przy Komisji Europejskiej. W latach 2016-2023 kierował Zespołem ds. Geopolityki i Polityki Zagranicznej think tanku Forum Inicjatyw Bezpieczeństwo-Rozwój-Energia (FIBRE).

Pierwsza low-costowa kancelaria prawna otwarta!

W ostatnich latach Jerzy Mosoń koncentrował swoją uwagę na współpracy z think tankami oraz na pracy analitycznej. Zajmował się marketingiem usług prawnych oraz doradztwem biznesowym – jest pomysłodawcą m.in. low-costowych kancelarii prawnych tzw. law-box’ów.

Agencja Informacyjna, gospodarka, /DEC/ 5.04.2023