Guns N’ Roses wraca do Polski

 

Legendarna amerykańska grupa rockowa Guns N’ Roses przyjeżdza do Polski. Dzieje się tak w związku z europejską trasą koncertową, która rozpocznie się 3 czerwca 2018 r. w Berlinie.

Guns N’ Roses istnieje od 1985 r. Założony został przez pochodzących z kalifornijskiego Los Angeles Axla Rose’a, Saula ,,Slasha” Hudsona i Michaela ,,Duffa” McKagana. Muzycy mają na swoim koncie 6 albumów studyjnych i wiele hitów, takich jak „Welcome To The Jungle”, „YouCould Be Mine”, „Sweet Child O’ Mine” czy „Don’tCry”. W ciągu ponad 30 lat działalności otrzymali liczne nagrody (1990, 1992 – Ulubiony zespół hard rockowy/metalowy, 1992 – Najlepsze ujęcia w teledysku za NovemberRain, 1993 – Najlepsza grupa muzyczna na świecie, Najlepiej sprzedająca się grupa muzyczna na świecie).

„Liczne reaktywacje ,,Gunsów” w ostatnich latach wpływają na to, że do udziału w koncertach stale dołącza nowa liczna rzesza fanów.

Łączy ich nie tylko przeszłość, wspominane z łezką w oku lata świetności Rose’a i Slasha, ale także ponadczasowe piosenki, o których nie da się zapomnieć. Po Axlu z kolei widać, że przeszłość wywarła na nim ogromne piętno, co szczególnie łatwo zauważa się na koncertach. Mimo to czekam na lipiec.” – Mówi Anna Suchocka, fanka GNR, która obecna była na poprzednim, zeszłorocznym koncercie grupy w Polsce.

Guns N’ Roses wystąpi przed polską publicznością w poniedziałek 9 lipca 2018 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będzie to czwarta wizyta znanego zespołu w naszym kraju.

Agencja InformacyjnaAgencja Informacyjna, /CMW/ 27.04.2018

Related Post