Brian Tracy na rok 2019

„Twoje życie staje się lepsze tylko, kiedy ty stajesz się lepszym”. – To motto Briana Tracy światowej sławy eksperta z zakresu rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Teraz w Polsce dostępny jest kalendarz książkowy, który może poprowadzić jego właściciela przez cały roku 2019, Wszystko za sprawą Wydawnictwa Eurograf.

Na zmianę nigdy nie jest za późno. Żyjemy w epoce, w której przez całe życie, aby nadążać za rzeczywistością i móc w pełni korzystać z jej atrakcji, stale trzeba się uczyć, zarówno w sprawach zawodowych jak i życiu prywatnym. W kalendarzu stworzonym przez Wydawnictwo Eurograf, we współpracy z Brianem Tracy czytelnik znajdzie proste, skuteczne i sprawdzone metody, które można wdrożyć od razu. Rady Briana Tracy’ego pomogą w zdefiniowaniu problemu, odnaleźć do jego źródła i wskażą jego rozwiązanie. Dzięki kalendarzowi „Bran Tracy” użytkownik dowie się też, jak osiągnąć wyznaczone cele, a pomogą w tym: właściwe planowanie, wytrwałość w realizacji celów, ćwiczenie dyscypliny wewnętrznej, przemyślenie własnych doświadczeń – by uniknąć niewłaściwych decyzji, samodyscyplina w codziennym zarządzaniu czasem, pozbycie się lęku przed porażką oraz dobre nawyki wspomagające samorealizację.

„Przykładem kalendarza motywacyjnego, oferowanego przez nasze wydawnictwo jest kalendarz Brian Tracy”. – Wyjaśnia Marzena Baranowska szefowa Wydawnictwa Eurograf. – „Użytkownik znajdzie w nim proste, skuteczne i sprawdzone metody, które pomogą osiągnąć wyznaczone cele. Dzięki lekcjom, Briana Tracy’ego, które są przyposane do kolejnych okresów w kalendarzu, czytelnik może nauczyć się właściwego planowania, zarządzania czasem, samodyscypliny i dobrych nawyków.”

W tym wyjątkowym kalendarzu motywacyjnym stworzonym we współpracy z Brianem Tracy użytkownik znajdzie teksty motywacyjne wraz z ćwiczeniami, rozpoczynające każdy kolejny miesiąc, miejsce na wpisanie celów na dany tydzień (relacje, finanse, zdrowie, kariera), kalendarium na każdy miesiąc, inspirujące grafiki orac cenne cytaty, motywujące do działania.

Brian Tracy to człowiek z niezwykłą charyzmą. Jest uznanym na całym świecie trenerem, szczególnie z zakresu psychologii, psychologii sprzedaży, osiągnięć i zarządzania sobą w czasie. Przeszkolił ok. 5 milionów osób, pracował z największymi korporacjami (m. in.: IBM, HP, Citibank, Coca-Cola). Jako lider wywarł olbrzymi wpływ na kształt biznesu we współczesnym świecie. Jest autorem 70 książek przetłumaczonych na 38 języków i założycielem Brian Tracy International i Brian Tracy University.

Brian Tracy – cytaty optymizm:

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja Informacyjna, Gospodarka /BEJ/ 14.12.2018