„Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju”.

Pomyślność Polaków jest uzależniona od prosperity Polskich przedsiębiorstw. Bez ich powodzenia rozwój państwa może być niemożliwy. Dyskusji o przyszłości krajowego biznesu będzie poświęcona konferencja „Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju”.

 

W programie konferencji „Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju” m. in. wystąpienie Andrzeja Jaworskiego – Przewodniczącego Rady Instytutu „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II i o. dr. Tadeusza Rydzyka – rektora-założyciela Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Wśród głównych występujących są wicepremier Jacek Sasin – Minister Aktywów Państwowych, który przedstawi „Nowe perspektywy gospodarki”, Jadwiga Emilewicz – Minister Rozwoju, która powie o „Rozwoju przedsiębiorczości w Polsce” oraz Marek Zagórski przybliży sprawy „Małych i średnich przedsiębiorstwo w świecie cyfrowych możliwości i szans”. Na zakończenie konferencji przewidziano dyskusję panelową z udziałem przedstawicieli przedsiębiorców.

 

„Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju” to ważna konferencja. – Wyjaśnia Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu, organizacji, która jest patronem wydarzenia. – „Oczekuję po niej, że uczestnicy konferencji dowiedzą się jak widzą i jakie plany wobec biznesu mają przedstawiciele Rady Ministrów czyli osoby, którzy mają znaczący wpływ na kształt polskiej gospodarki.”

 

Organizatorem konferencji „Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju” jest Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz Instytut „Pamięć i Tożsamość” im. św. św. Jana Pawła II. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2019 roku. Konferencja odbędzie się na terenie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu przy ul. Droga Starotoruńska 3.

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka /DEC/ 06.12.2019