Natalia Janoszek -fot. FB

Polska aktorka podbija Indie

 

Trwa dobra passa polskich artystów filmowych. Po sukcesie Pawła Pawlikowskiego w Cannes, który za swój film „Zimna wojna” otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię, Polka zdobyła prestiżową nagrodę aktorską… w Indiach! 

Natalia Janoszek karierę zaczęła bardzo wcześnie, bo trzeciego roku życia związana była z zespołem pieśni i tańca, z którym przez 10 lat reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych festiwali tańca na całym świecie. Została modelką i w 2009 reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze. W 2012 roku otrzymała tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii, z którego wróciła z nagrodą specjalną. W 2013 dostała się do finałowej dwunastki Miss Bikini Universe w Chinach.

Młoda Polka odniosła również wielki sukces jako aktorka.

Natalia Janoszek na Festiwalu Filmowym JIFFA 2018 w Indiach została wybrana najlepszą aktorką międzynarodową „Best International Actress 2018” oraz otrzymała laur za najlepszą główną rolę żeńską w dramacie „Chicken Curry Law”.

Dzięki temu osiągnięciu Natalia stała się pierwszą polską aktorką wyróżnioną indyjską nagrodą filmową.

– Nagroda dla Najlepszej Aktorki na Festiwalu Filmowym JIFFA 2018 w Indiach trafiła w moje ręce i brak mi słów by opisać to co teraz czuję – napisała Natalia Janoszek na swoim Facebook’u. – Dziękuję wszystkim którzy we mnie wierzyli dając motywację i siłę do walki o marzenia i tym którzy we mnie nie wierzyli bo dali mi determinację do jeszcze cięższej pracy. Jeśli możesz sobie coś wymarzyć możesz to osiągnąć a Twoja praca przemówi za Ciebie.

Podczas festiwalu Natalia Janoszek ogłosiła udział w nowej produkcji filmowej pod roboczym tytułem „Border without life”, którego motywem przewodnim jest nielegalny handel ludzmi. W filmie będzie parnetować jej Wesley Snipes. Zdjęcia do filmu mają ruszyć pod koniec tego roku.

Agencja InformacyjnaAgencja Informacyjna, /EST/ 04.06.2018