Piękna 50-tka

 

Trzydzieści lat temu modni byli czterdziestolatkowie. Jednak świat się zmienia, długość, jakość i kondycja życia się zmienia. Dziś zdrowie tryskają nawet siedemdziesięciolatkowie, a nawet osoby starsze. Pojecie seniora diametralnie się zmienia.

 

Jak się odnaleźć w zmieniającym się świecie podpowiada nowa książka „Piękna 50-tka. Jak wyglądać 10 lat młodziej. Porady dla ducha i ciała.”

Autorką jest znana i ceniona gwiazda telewizyjna i dziennikarka Anna Popek. Książka ukazał się dzięki staraniom Wydawnictwa Zona Zero.

„Przez niemal trzydzieści lat pracy przed kamerą nauczyłam się, jak najlepiej zaistnieć w różnych sytuacjach. Musiałam wiedzieć, jak zadbać o skórę, by od wczesnego rana poprowadzić program, jak dobrać dietę, by trzymać linię i w co się ubrać, by w każdej sytuacji dobrze wyglądać.” – Mówi o inspiracji do napisania poradnika Anna Popek.

 

KsiążkaPiękna 50-tka” to poradnik dla pań napisany przez doświadczoną dziennikarkę.

 

Książka jest ciepła w swoim przesłaniu. Pokazuje, jak być piękną „bez filtra” zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Anna Popek zdradza swoje opinie na temat budowania dobrych relacji, dbanie o własne zdrowie i urodę, od których zależy samopoczucie i radość z życia. Dziennikarka doradza także co robić, żeby dobrze wyglądać i jak garderobę wybrać, aby była adekwatna do okoliczności. Lektura przypomina również zasady savoir-vivre oraz podpowiada jak walczyć ze stresem, który najbardziej niszczy życie.

 

„Przyznam się, że wiedza jak dobrze żyć nie była mi znana od razu”. – Ujawnia Anna Popek Agencji Informacyjnej. – „Były wpadki, fałszywe przyjaciółki, błędne albo szkodliwe pomysły na siebie. Odkrywanie prawdy odbywało się metodą prób i błędów, jednak nie ma czego żałość. Widocznie tak miało być. W efekcie zdobyłam autentyczną wiedzę i potrafię z niej korzystać z powodzeniem dla siebie. Uznałam też, że nie powinnam tego wszystkiego mieć tylko dla siebie, stąd pomysł aby podzielić się z innymi w formie książki Piękna 50-tka”.”- Podsumowuje Anna Popek.

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaKultura /BEJ/ 7.03.2019