XXVII Welconomy Forum in Toruń

 

Welconomy Forum in Toruń to jeden z najważniejszych polskich kongresów gospodarczych, a do tego z bogatą historią i sukcesami. Już wiadomo, że XXVII edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 14-15 września 2020 roku.

 

Na Welconomy Forum in Toruń przyjeżdżają biznesmeni, samorządowcy, eksperci, naukowcy i politycy. Ciągną tłumnie. Co roku w wydarzeniu bierze udział ponad tysiąc osób. Korzystają z okazji do poznania nowych trendów, problemów, nawiązania nowych, cennych kontaktów i networkingu.

 

Celem kongresu Welconomy Forum in Toruń jest idea wymiany poglądów pomiędzy różnymi środowiskami biznesowymi, naukowymi i politycznymi. Głownie chodzi o to aby poszukiwać najlepszych rozwiązań dla polskiej gospodarki.

 

Najważniejszą częścią kongresu Welconomy Forum in Toruń są debaty. Różnorodność podejmowanych tematów sprawia, że każdy uczestnik może znaleźć interesujące dla siebie zagadnienia. Przeważnie jest ich koło stu. Są poświęcone najważniejszym i aktualnym tematom gospodarczym i społecznym. Występujący prezentują różne poglądy, dzięki czemu można zobaczyć omawiane zagadnienia z różnych perspektyw. To sprawia, ze dyskusje są merytoryczne i ciekawe jednocześnie.

Gospodarka oczami świętego Jana Pawła II” to temat przewodni XXVII Welconomy Forum in Toruń.

W ten sposób organizatorzy chcą rozpocząć świętowanie 100. urodzin polskiego  papieża. Jan Paweł II zabierał głos w sprawach gospodarczych, ekonomicznych i społecznych. Uwzględnienie jego myśli w dyskursie pozwoli spojrzeć na palące problemy rozpoczynającego się trzeciego dziesięciolecia XXI wieku z szerszej perspektywy.

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaGospodarka /BEJ/ 24.11.2019