Galeria Station of Art Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej

Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej Station of Art Gallery. Najlepsze prezenty na 14 lutego?

Agencja Informacyjna: 14 lutego coroczne obchodzone sa walentynki – święto zakochanych. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. Z tej okazji Galeria Station of Art organizuje wyjątkową Walentynkową Aukcję Sztuki Najnowszej. Do udziału w aukcji zaproszono wyselekcjonowane grono artystów, tworzących nową sztukę.

Station of Art Gallery

Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej

Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej za temat przewodni będzie miała miłość, jak na czas święta zakochanych przystało. Dzieła przygotowane do licytacji stanowią artystyczne indywidualne refleksje dotyczące miłości. Oglądając dzieła wyselekcjonowanego grona artystów, tworzących nową sztukę można się przekonać w jak różnorodny, a jednocześnie nowatorski sposób można opowiadać o tym uczuciu. Prace są pełne barwnych eksplozji oraz różnorodne stylistycznie. Temat został potraktowany przez artystów w sposób ogromnie wszechstronny, w związku z czym galeria Galeria Station of Art ma wielką przyjemność zaprosić do kontemplacji mnogości artystycznych wizji i przedstawień miłości. 

Galeria Station of Art: walentynkowe prezenty

Walentynkowa Aukcji Sztuki Najnowszej, organizowana przez Galeria Station of Art, umożliwi każdemu zainteresowanemu zdobyciem wyjątkowego dzieła artystycznego złożenie oferty na pracę, która go zainteresowała. Uczestnictwo w licytacji to idealna sposobność do zakupu oryginalnego prezentu walentynkowego albo oryginalnego dla siebie. Do każdej z prac kupujący otrzyma certyfikat autentyczności, a dostarczeniem wylicytowanego przez kupującego dzieła zajmie się Galeria Station of Art. Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej, będzie poprzedzoną wystawą stacjonarna w Galerii Station of Art przy ul. Grzybowskiej 12/14 w samym centrum Warszawy. Jest to wyjątkowa okazja do obejrzenia „miłosnych” prac przygotowanych do licytacji. 

Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej FAQ

Kiedy odbędzie się Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej?

Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej organizowana przez Galerię Station of Art rozpocznie się w poniedziałek 12 luty 2024, o godz. 19:00.

Gdzie odbędzie się Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej?

Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej organizowana przez Galerię Station of Art odbędzie się na wirtualnie na platformie OneBid pod linkiem https://onebid.pl/pl/auction/-/6190

Ilu artystów tworzących nową sztukę zaproszono do udziału w w Walentynkowej Aukcji Sztuki Najnowszej?

Galeria Station of Art zaprosiła 18 wyjątkowych artystów, tworzących nową sztukę do udziału Walentynkowej Aukcji Sztuki Najnowszej. Są to takie gorące nazwiska jak:
Dorota Bojanowska, 
Juliusz Erazm Bolek
Matylda Burszta, 
Andrzej Ciołek, 
Anna Heyda, 
Robert Kasprzyk.
Anna Kordowicz-Markuszewska, 
Marcelina Latarek, 
Adrian Łabanowski, 
Anna Magier, 
Leszek Markuszewski, 
Aleksandra Osa, 
David Pataraia, 
Joanna Półkośnik, 
Katarzyna Skąpska, 
Bożena Tarasiewicz, 
Monika Wałęga, 
Joanna Zając-Slapnicar. 

Gdzie można będzie obejrzeć przed licytacją prace wystawione na Walentynkowej Aukcji Sztuki Najnowszej?

Walentynkowa Aukcja Sztuki Najnowszej będzie poprzedzoną wystawą stacjonarna w Galerii Station of Art przy ul. Grzybowskiej 12/14 w Warszawie.
Wystawa stacjonarna prac przeznaczonych na Walentynkową Aukcję Sztuki Najnowszej to okazja zapoznania się z samym wnętrzem Galerii Station of Art i jej szeroką ofertą, która cyklicznie organizuje także wernisaże, wystawy indywidualne oraz zbiorowe. Galeria Station of Art prowadzi sprzedaż dzieł sztuki zarówno stacjonarną, jak i online, usługi leasingu sztuki, czy profesjonalne doradztwo w zakresie indywidualnego doboru dzieła sztuki do wnętrza. Przestrzeń galerii można również wynająć w celu organizacji własnych, czy firmowych wydarzeń. Walentynkowa Aukcja może być zatem początkiem cudownej przygody z Galerią Station of Art, wyjątkowym miejscem na artystycznej mapie Warszawy, które prawdziwie zachwyca, inspiruje i zaprasza do swoich przestrzeni – tej stacjonarnej, jak i wirtualnej. 

Więcej o Galerii Station of Art

Galeria Station of Art w Warszawie to miejsce, w którym Dobrej Sztuki Nigdy Dosyć. Motto galerii „Delektowanie i otaczanie się pięknem daje nam oddech, daje nam drugie Życie”. Jest to nowa, przyjazna galeria sztuki, ulokowana w centrum Warszawy, przy ul. Grzybowskiej 12/14. To miejsce kocha sztukę i tę miłość do piękna stara się przekazywać. Galeria Station of Art gotowa jest na wyzwanie, nowe Trendy, sztukę kontrowersyjną. Prowadzący szanują artystów. Ceny są uznaniem dla ich ciężkiej pracy. Chcą aby Galeria była oazą dla twórców oraz dla koneserów i kolekcjonerów. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo oglądania i kupowania dzieł. Wszyscy miłośnicy sztuki są u nas zawsze mile widziani. Więcej: https://stationof.art

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Zapraszamy do lektury innych publikacji. Agencja Informacyjna.

AI, kultura, /DEC/ 9.02.2024