Zatańcz ze mną. Nowa powieść Małgorzaty Wachowicz

Ukazała się nowa książka łódzkiej pisarki Małgorzaty Wachowicz. “Zatańcz ze mną” to współczesna opowieść o niełatwych związkach, skomplikowanych relacjach, nieporozumieniach i zazdrości. O trudnych wyborach, odważnych decyzjach, niebezpieczne zpiecznych intrygach. O tym jak układać życie na nowo.

 

Pisarze piszą o miłości od wieków i choć natura ludzka się nie zmienia, to zmieniają się ciągle okoliczności towarzyszące uczuciom. Stąd popularność współczesnych opowieści o romansach, dla których realiami jest Polska XXI wieku, szybki postęp techniczny i zmiany kulturowe.

– “Czytanie książek i ich pisanie jest równie emocjonujące. Różni się tylko tym, że… pisząc można mieć wpływ na bieg wydarzeń”  – twierdzi pisarka Małgorzata Wachowicz.

Prawnik, chirurg, pianistka – to bohaterowie nowej książki Małgorzaty Wachowicz, z którymi łatwo przyjdzie się utożsamić czytelnikom.

 

Magdalena Wachowicz
Magdalena Wachowicz

Małgorarza Wachowicz jest architektem, absolwentką Politechniki Łódzkiej.  Jako pisarka debiutowała w 2018 r. książką “Pokochaj mnie”. Jak przystało na architekta, w swoich powieściach, choć występują w nich fikcyjni bohaterowie, opisuje prawdziwe miejsca, które warto odwiedzić.

 

 

 

 

 

 

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaKultura /EST/ 07.04.2019