Powiat Pilski i jego atrakcje

 

Powiat Pilski to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych zakątków Polski, chociaż mało znany i popularny. To zainspirowało Starostę Eligiusza Komarowskiego do ogłoszenia konkursu filmowego „Powiat Pilski i jego atrakcje”. Pula nagród wynosi 10.000 zł.

Celem konkursu filmowego „Powiat Pilski i jego atrakcje” jest promocja walorów Powiatu Pilskiego, zarówno turystycznych, historycznych, kulturowych, gospodarczych jak i miejsc, które warto odwiedzić.  Filmy można zgłaszać w trzech kategoriach:

  1. „Poznaj Powiat Pilski” – film ma promować walory Powiatu Pilskiego: miejscowości, interesujące historie (legendy), ciekawych ludzi.
  2. „Powiat Pilski najlepsze miejsce na Ziemi” – film ma promować walory Powiatu Pilskiego wyjaśniające dlaczego warto mieszkać w Powiecie Pilskim lub w nim inwestować itp.
  3. „Powiat Pilski najpiękniejszy” – film ma promować walory turystyczne Powiatu Pilskiego – miejsca, obiekty, szlaki, produkty itp.

Z pewnością Powiat Pilski ma się czym pochwalić i tematów dla autorów filmów nie zabraknie. W konkursie filmowym „Powiat Pilski i jego atrakcje” mogą wziąć udział wszyscy, którzy lubią uwieczniać w obiektywie kamery otaczającą rzeczywistość, atrakcyjne miejsca, wydarzenia i ciekawych ludzi.

„Mam nadzieję, że zgłoszone na konkurs filmy ukażą walory Powiatu Pilskiego, zarówno turystyczne, historyczne, kulturowe, jak i gospodarcze, miejsca które warto odwiedzić, jak również ciekawych ludzi. Z pewnością tematów dla autorów filmów nie zabraknie.”– Uważa Eligiusz Komarowski, starosta pilski, organizator konkursu.

Przy ocenie filmu jury konkursu filmowego „Powiat Pilski i jego atrakcje” będzie brać pod uwagę następujące kryteria: spełnienie warunków formalnych, zgodność pracy z tematem, oryginalność, wartość merytoryczna i artystyczna Zgłoszenia na konkurs filmowy „Powiat Pilski i jego atrakcje” należy przesłać do 21 września 2020 roku na adres: multimedia@powiat.pila.pl . Ze Szczegółowymi informacjami, regulaminem można się zapoznać po adresem www.konkursfilmowy.powiat.pila.pl

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaKultura /DEC/ 10.08.2020