Podążaj za marzeniami bez względu na wszystko

 

Joanna Jóźwik – Olimpijka i brązowa medalistka Mistrzostw Europy i Bridgestone – największy na świecie koncern produkujący opony i wyroby z gumy rozpoczęli współpracę w związku z kampanią olimpijską „Podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko”. Celem jest motywowanie Polaków do walki z przeciwnościami losu i zainteresowanie ich startem w 10 kilometrowym biegu w Berlinie.

 

Z polskiej strony w wydarzeniu może wziąć udział 10 uczestników. Zostaną oni wyłonieni w ramach ekskluzywnego programu motywacyjnego „Nad_Zwyczajni”. Wspólnie podejmą wysiłek aby osiągnąć cel, jakim jest przebiegnięcie na jesieni 2019 roku raz pierwszy 10 kilometrowej trasy podczas „The Great 10k Berlin”. Joanna Jóźwik, która jest ambasadorka projektu, będzie także mentorką uczestników oraz sama weźmie udział w nadchodzącym biegu. Kandydatury można zgłaszać do 19 kwietnia 2019 roku korzystając linku: www.podazajzamarzeniami.pl/competitions/nad_zwyczajni/

 

„Ukończenie biegu na 10 kilometrów ma być metaforą, która ma pomóc Nad_Zwyczajnym walczyć o ich własne marzenia i pokonywać przeszkody życiowe, dostarczając im pewność siebie, optymizm i dyscyplinę. Mam nadzieję, że zainspirujeto do tego samego również innych.” – Wyjaśnia ideę Joanna Jóźwik – ambasadorka programu.

 

Joanna Jóźwik
Joanna Jóźwik

 

Drugim ambasadorem akcji „Podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko jest Karol Bielecki – piłkarz ręczny, król strzelców Igrzysk Olimpijskich Rio 2016, który również dołączy do wybranych osób podczas treningów. W przygotowaniach uczestników wspierać też będą Bartosz Olszewski – trener i zwycięzca „Wings for Life”, który przekaże im wiedzę na temat profesjonalnego treningu sportowego. O ich kondycję psychiczną zadba Daria Abramowicz – psycholog i były sportowiec (żeglarstwo).

 

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaKultura /BEJ/ 10.04.2019