Miłość na Lotnisku Chopina

 

Lotnisko Chopina w Warszawie ogłosiło Walentynkowy Konkurs Filmowy “Miłość na Lotnisku Chopina”. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto do 13 marca 2022 roku prześle film opisujący historię miłosną związaną z lotniskiem. Nagrodą w konkursie jest voucher dla dwóch osób do Strefy VIP Line na Lotnisku Chopina.

Z okazji święta miłości Lotnisko Chopina organizuje konkurs filmowy. Celem inicjatywy jest wyłonienie najciekawszego i najlepszego filmu przedstawiającego historię miłosną związaną z Lotniskiem Chopina.

Miłość z Facebooka – najnowsza płyta Artura Gotza dostępna już w Walentynki

Nagrodą główną w konkursie jest voucher dla dwóch osób do Strefy VIP Line na Lotnisku Chopina. Zwycięzca będzie mógł wraz z ukochaną osobą skorzystać z indywidualnej odprawy biletowej, bagażowej i celnej. Do samolotu laureaci zawiezieni zostaną specjalną limuzyną. Luksusowe wnętrza Strefy VIP Line, doskonałe dania na gorąco, przekąski i wyselekcjonowane napoje to wspaniały pomysł, by wraz ze swoją drugą połówką romantycznie spędzić czas przed podróżą.

Poza nagrodą główną zostanie przyznana również nagroda publiczności, która zostanie wyłoniona w głosowaniu na kanałach społecznościowych Lotniska Chopina. Nagrodą publiczności jest voucher dla dwóch osób do salonu Executive Lounge.

Materiały filmowe należy przesłać do 13 marca br. na adres sm@ppl.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko autora filmu oraz numer telefonu. W tytule zgłoszenia należy wpisać „Konkurs filmowy” Lotniska Chopina. Technika wykonania jest dowolna – czekamy na nagrania w formacie MPG, MP4, MOV, AVI. Film nie może być krótszy niż 30 sekund i dłuższy niż 60 sekund. Link do regulaminu znajduje się tutaj: https://lotnisko-chopina.pl/…/Regulamin_Konkursu.

Agencja Informacyjna

 

Agencja InformacyjnaKultura / 15.02.2022