Fot. fot. Marta Ankiersztejn - Facebook Teatr Polski w Warszawie

Do Teatru Polskiego w Warszawie za 20 zł

W piątek 9 lutego br. Teatr Polski w Warszawie organizuje akcje promocyjną sprzedaży biletów na wybrane spektakle w cenie 20 zł. Akcja “120 po 20” rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa 120 minut.

W ramach akcji “120 po 20” będzie można zakupić zarówno w kasie głównej teatru przy Krakowskim Przedmieściu 6, jak i przez stronę internetową teatru, bilety w promocyjnej cenie 20 zł. W sprzedaży będą bilety na “Emigrantów” Sławomira Mrożka  grany 17 i 18 lutego 2018 r.  oraz “Podróże Guliwera” Jonathana Swifta grany 2 marca 2018 r. o godz. 17.30. Teatr Polski w Warszawie oferuje także możliwość dokonania rezerwacji na promocyjne bilety  pod adresem mailowym 120@teatrpolski.waw.pl oraz telefonicznie: 22 826-49-18.

“Emigranci” Sławomira Mrożka w reżyserii Piotra Cyrwusa prezentowany na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego.  Sztuka Mrożka dotyka problemu  tożsamości. Emigracja od kilku stuleci obecna jest w historii Polski, w ostatnich latach stała się bardzo powszechnym zjawiskiem.  Spektakl Piotra Cyrwusa przeniesiony z naszego Teatru zaprezentowany został na żywo w listopadzie 2017 r. w Teatrze Telewizji. Przedstawienie obejrzało aż 1 milion telewidzów. W rolę emigrantów wcielili się Piotr Cyrwus i Szymon Kuśmider.

“Podróże Guliwera” to spektakl powstały na podstawie słynnej powieści Jonathana Swifta. Adaptacji scenicznej i reżyserii podjął się Jarosław Kilian, a autorem muzyki towarzyszącej spektaklowi jest Grzegorz Turnau. W tym spektakularnym, ciekawie zrealizowanym widowisku dla małych i dużych zobaczymy całą plejadę znakomitych aktorów Teatru Polskiego w Warszawie – m. in. Izabellę Bukowską,  Martę Dąbrowską, Adama Biedrzyckiego i Piotra Bajtlika.  W roli tytułowego Guliwera występuje Maksymilian Rogacki.

(MAN)